3D panoramatické fotografie 360° pro Google Maps vám pomůžou zviditelnit vaši firmu na internetu

30.03.2020

3D panoramatické fotografie 360° ve spolupráci s Google vám zajistí virtuální prohlídku vašeho podniku a zviditelní vaši firmu na internetu. V dnešní době se bez dobrého on-line marketingu neobejdete. Internet je dnes běžně dostupný nejen ve firmách, ale také ve všech domácnostech, a mnoho lidí hledá zajímavé prostory právě přes internet. Po Praze a okolí zajistíme vytvoření 3D virtuální prohlídky Vašeho objektu nebo prostor.

Matterport 3D kamera pro 3D snímání
Matterport 3D kamera pro 3D snímání

Buďte blíže zákazníkům

Virtuální prohlídka vašeho hotelu či restaurace nemusí být jen hudba budoucnosti. Právě naopak. Pomůže lépe vašim klientům poznat váš business, a zvýší váš potenciál na trhu. Vytvořením virtuální prohlídky si zajistíte také viditelnost na Google Maps. Tyto mapy jsou jednou z nejnavštěvovanějších míst na internetu. Otevřete si tak nové možnosti.

Profesionální vybavení, které zaručí požadovaný výsledek

3D panoramatická fotografie 360° Google Maps je možné využít také pro tvorbu videí, která ukážou krásy kolem vašeho hotelu nebo baru. Například virtuální prohlídka řeky Vltavy se vašim návštěvníkům bude určitě líbit. Díky využití moderních technologií, jako jsou profesionální drony a Matterport 3D kamery, budou záběry opravdu profesionální a originální. Toto zařízení můžete využít také:

  • firemní videa
  • prezentace
  • 3D animace a vizualizace

Tato služba je cenově dostupná každému

Tato služba je cenově přijatelná nejen pro velké podniky, ale také pro menší živnostníky. Začíná na částce okolo pěti tisíc. Díky tomu mají o virtuální prohlídky zájem také květinářství, kadeřnictví nebo pekařství. 3D panoramatické fotografie 360° jsou vhodné také pro fotografování portrétů nebo rovnou celých svateb. Ani velké projekty, jako například vytvoření prohlídky několikapatrového hotelu, nepřesáhnou zpravidla cenu dvaceti tisíc korun.

V dnešním světě se bez zviditelnění na internetu prakticky neobejdete, proto neváhejte využít služeb společnosti, která nabízí tvorbu virtuálních prohlídek pro Prahu a okolí.