Aplikace pro školky – ušetří čas a starosti s administrativou

16.08.2022

Správa školky může být časově náročná, jelikož zahrnuje mnoho různých úkonů. Ovšem s pomocí aplikace si práci usnadníte, systém vám pomůže s každodenními starostmi i složitější administrativou.

Správa mateřské školy

MáŠkolka je aplikace pro školky, která usnadňuje administrativu. Vyvíjena je přímo s učiteli a řediteli mateřských škol. Ti díky dlouhodobým a praktickým zkušenostem s vedením školek přesně ví, jak zjednodušit a usnadnit vaši práci. Můžete se spolehnout, že s pomocí aplikace vám odpadne spousta starostí. Systém je přitom velmi snadno ovladatelný a nevyžaduje speciální školení. Aplikace je navíc plně v souladu s požadavky MŠMT na digitalizaci škol. Správa mateřské školy nemusí být složitá.

Informační systém pro mateřské školy

Informační systém pro mateřské školy umožňuje zápis do MŠ elektronicky. Spoustu věcí vyřešíte snadno online. Aplikace spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo. Propojuje tak školku s rodiči. Vždy můžete snadno zpětně zkontrolovat, kdo s kým a co řešil. Navíc systém zpřístupní veškeré informace z nástěnky elektronicky, včetně fotogalerií a informací o aktivitách dětí. MáŠkolka je tak velmi oblíbená i mezi rodiči.

Elektronická docházka

Aplikace umožňuje rodičům omluvit dítě včas, online to zvládnou snadno a během chvilky. Elektronická docházka zajistí přehled o počtu dětí na daný den. Vždy tak máte přesné výstupy pro kuchyni, hospodářku i vedení školky. Systém navíc automaticky vypočítá školné a stravné podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu pak doručí rodičům rovnou do jejich profilu. Zajistí také exporty dat pro MŠMT, přesně tak, jak je potřebujete. Bez starostí s výkaznictvím.

Informační systém nabízí snadnou instalaci a ovládání. Vše zvládnete online, případně můžete využít osobní prezentaci či školení, které zodpoví všechny vaše dotazy.