Bachovy kapky pro psy nám ušetřil spoustu starostí s Princeznou

09.11.2021

Bachovy kapky pro psy nám ušetřili poměrně velké množství starostí s naší Princeznou, tedy fenkou, které jsme si s manželem vzali v nedávné době z útulku. Princezna byla v útulku neuvěřitelný jeden rok a nikdo o ní neprojevil zájem. Princezna je přitom velmi vnímavá a citlivá fenka, která prahla po skutečné lásce. Po tak dlouhé době v útulku a po nepěkných zážitcích u svého původní majitele byla ovšem Princezna velmi plachá, úzkostlivá, často kňučela a také se chvěla strachy vždy, když viděla někoho nového či když se jí někdo snažil pohladit či jí dáte pamlsek.

Bachovy kapky pro psy všechny naše problémy vyřešily

Bachovy kapky pro psy skutečně do značné míry vyřešily všechny naše problémy s Princeznou. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení naší paní veterinářky, která měla s tímto zázračným elixírem ty nejlepší zkušenosti. Bachovy kapky totiž Princeznu skutečně zbavily veškerých jejich úzkosti a při pravidelném užívání kapek se cítí daleko uvolněněji a lépe navazuje kontakty nejen s cizími lidmi, ale také s cizími pejsky. Princezna se také mnohem lépe učí novým věcem, mnohem lépe jí a také si ráda hraje.

Život bez Princezny si již neumím představit

Život bez naší Princezny si již vůbec neumím představit. Jsem ráda, že jsem si z útulku vybrala právě jí. Kdybych měla možnost si pořídit všechny pejsky z útulku, rozhodně bych to udělala. Ovšem i přesto mě těší, že jsem poskytla azyl právě Princezně, která si toho za svůj poměrně krátký život dosti vytrpěla. Věřím, že za nějaký čas již nebude potřeba v takto pravidelných dávkách Princezně podávat Bachovy kapky pro psy a že je budu aplikovat pouze tehdy, když bude Princezna vystavena nějakému stresu či nepříjemné situaci. I přesto si ovšem neumím představit, jak bych problém s její velmi komplikovanou povahou vyřešila nebýt Bachových kapek pro psy.