Bazar stavebních strojů a mechanizace: Prodej i nákup vybavení na stavbu

10.01.2022

Bazar stavebních strojů nabízí komplexní služby, které můžete využít pro nákup použitých stavebních strojů a dalšího příslušenství. Nabízí se však i možnost prodeje strojů a mechanizace, kterou už nepotřebujete.

Stavební stroje

Bazar stavebních strojů má v nabídce pouze prověřené použité stavební stroje, získáte tak jistotu, že jsou spolehlivé a připravené k používání. Zakoupit můžete také mechanizaci či zánovní a použité náhradní díly, pneumatiky, paletizační vidle, lopaty a mnoho dalšího. V bazaru tak najdete například použité smykové nakladače LOCUST, vibrační techniku NTC, univerzální dokončovací stroje UDS různých typů a mnoho dalšího strojně stavebního vybavení.

Kompletní služby

Bazar rozhodně nenabízí pouze samotný prodej strojů, nabízeny jsou i další služby. Můžete si tak zakoupit použité stavební stroje v komisním prodeji a využít individuálního dovozu až na místo určení. Zajistit lze financování prostřednictvím leasingových partnerů. Kromě toho je nabízeno také zprostředkování koupě nebo prodeje. Stavební stroj si můžete také pouze zapůjčit na potřebnou dobu. Jestliže se rozhodnete pro prodej svého stroje, peníze získáte ihned. Případně lze využít možnosti protiúčtu za nový.

Výkup stavebních strojů

V bazaru samozřejmě nemusíte pouze hledat skvělé nabídky stavebních strojů k prodeji. Prodat zde totiž můžete také vlastní stroj či jiné příslušenství, které už nevyužijete. Pro takový případ bazar nabízí možnost inzerce. V případě, že od vás stroj odkoupí, peníze za něj získáte ihned, přičemž se nemusíte starat ani o dopravu. Ta je totiž na náklady bazaru.

Prodej použitých stavebních strojů je spolehlivý, každý stroj je při prodeji předveden a nabízen k vyzkoušení. Dle toho se pak můžete rozhodnout, zda je pro vás tím pravým.