Clarkia tinktura tří bylin umí skutečné zázraky

31.10.2019

Síle bylinek věřila nejen má babička, nýbrž také maminka, která mě k bylinkám a jejich kouzlu dovedla i v této nelítostné době, která sází zejména na celou řadu chemických produktů a náhražek, které u nás mají navodit pocit, že jsme zcela zdraví a fit, i když tomu zdaleka tak není. Jediným mým věrným společníkem se tak na základě rady mé zkušené maminky "bylinkářky" stala Clarkia tinktura tří bylin, na kterou ve své domácnosti rozhodně nedám dopustit. Nedávno jí využil také můj muž, který se potýkal s nepříjemnou mykózou, se kterou si královský ořešák, který je součástí tinktury, velmi dobře poradil, a navíc v rekordním čase.

Clarkia tinktura tří bylin
Clarkia tinktura tří bylin

Clarkia je mou dobrou kamarádkou

Clarkia, má druhá kamarádka, a především úžasná tinktura tří bylin, mě každým dnem přesvědčuje o tom, že zdraví máme pouze jedno a je třeba o něj pečovat s láskou. Kdo tedy nechce své tělo, které mnoha signály bije často na poplach, obelhávat chemickými produkty, které mají víceméně pouze krátkodobý placebo efekt, ať vsadí na tuto léty prověřenou směsici bylin, kterou milovali již samotní staří Indové, obyvatelé Ruska či Evropané, ke kterým se rovněž velmi brzy dostala.

Hydrogen Water Bottle

Když jsem se poprvé doslechla o produktu Hydrogen Water Bottle, nevěřila jsem svým uším, co všechno tento malý společník v domácnosti dokáže obstarat. Hydrogen Water Bottle, je pomocník, který upravuje pitnou vodu a neodmyslitelně také napomáhá ke zlepšení zdravotního stavu všech přítomných v domě, a především eliminuje většinu toxinů, což se zejména v dnešní době, skutečně hodí. Jelikož je má dcera velmi náchylná k respiračním chorobám a vesměs nemá dosti silnou imunitu, jsem za tohoto rodinného společníka více než vděčná. Domnívám se totiž, že se díky němu dceřin zdravotní stav, a především imunitní systém, o poznání zlepší.