Čtečky čárových kódů Hikrobot jsou vhodné pro různá odvětví průmyslu

06.02.2022

Čtečky čárových kódů nabízí skvělé funkce a výkon, díky čemuž jsou cenným vybavením pro průmysl. Společnost Hikrobot vyrábí kvalitní čtečky, rozděleny jsou do několika řad, které se liší svými vlastnostmi. Pokud hledáte kompaktní zařízení se spolehlivým výkonem, pak sáhněte po ID2000.

Inteligentní čtečka

Strojové vidění zahrnuje různá zařízení, přičemž jedním z nich jsou právě čtečky čárových kódů. Řada ID2000 je inteligentní čtečkou se skvělým výkonem, přičemž má kompaktní rozměry. Malá velikost přitom nijak nesnižuje kvalitu snímků a rozpoznávání čárových kódů. Zabudovat ji přitom lze do jakéhokoliv zařízení, kde je potřebné čtení kódů na krátkou vzdálenost. Čtyři LED diody zajišťují bezchybné zaměření a osvětlení obrazu pro bezchybné fungování.

Zaostřování na blízko

Zaostřovací mechanismus u řady ID2000 je umístěn na zadní části trupu, umožňuje plynulé zaostřování. Zaostřit lze přitom na jakoukoliv pozici v rozsahu 40-120 milimetrů. Ani náročnější podmínky tuto čtečku nezaskočí, zaostřovací mechanismus je totiž dodáván se dvěma zaostřovacími šrouby, které udrží přesné zaostření i při vibracích.

Vysoký výkon

Čtečka čárových kódů podporuje identifikaci 1D a 2D kódů, laserového gravírování, inkoustové tiskárny a dalších typů kódů DPM. Nabízí přitom snímkovou frekvenci dekódování až 20 snímků za sekundu, rychlost čtení kódu může dosáhnout až 45 kódů za sekundu. Jedná se o efektivní a spolehlivý model. Aby byla kamerová kontrola kvality kompletní, vyberte také vhodné průmyslové kamery. Dostupné jsou v různých provedeních, zvládnete tak najít ideální produkt pro své potřeby.

Značka Hikrobot nabízí spolehlivé a kvalitní vybavení pro strojové vidění. V nabídce jsou dostupná různá zařízení, které najdou své využití v různých odvětvích průmyslu.