Dávno už není potřeba jezdit do blahodárných a zdraví prospěšných lázní, stačí opakovaně používat léčivé výrobky jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek

02.08.2020

V zemích, kde není moře, není jednoduché udržovat dýchací aparát, pohybový a kožní systém v podobné formě, jakou mají lidé bydlící v horách, nebo u moře. Málokomu se podaří zavítat vícekrát do léčebných lázní. Firma Velba.cz přišla s ideálním řešením pro jednotlivé občany i specializované lázeňské domy, kam se řadí bylinné a minerální výrobky.

Přírodní sůl z mrtvého moře s mnohostranným využitím
Přírodní sůl z mrtvého moře s mnohostranným využitím

Doposud nedoceněná přírodní sůl z mrtvého moře s mnohostranným využitím

Životadárná přírodní sůl z mrtvého moře dodá vašemu životu šťávu. Díky přírodnímu odpařováním mořské vody a poté krystalizací soli bez chemických zásahů se dostane životadárná sůl z mrtvého moře. Minerální soli se vysuší, nežádoucí směsi bahna a písku se protřídí. Skutečná sůl z mrtvého moře má být bílá a sypká, dále se využívá se v lázeňství, kosmetice i lékařství.

Skvělý nahřívací polštářek pro vaši duševní pohodu a proti fyzickým potížím

Absolutně přírodní nahřívací polštářek, čili bylinný termofor, s ozdravným zeleným čajem, voňavou levandulí, či povzbuzující mátou, protiúnavovou litseou cubebou, citrusy, s citronovou trávou, rašelinou i dětský nahřívací polštářek uleví všem postiženým partiím, protivným bolestem svalů, kloubů, páteře, beder, zklidní roztěkanou mysl a zahřeje na duši i těle. Léčivý nahřívací polštářek se přesně dle instrukcí nejdříve nahřeje v mikrovlnce, pak se položí na bolestivou oblast, pro kterou konkrétně je nahřívací polštářek vyrobený. Souběžně se uvolňují do vzduchu silice v polštářku obsažené, čímž kladně ovlivňují i jiné smysly. Životadárný, uzdravující nahřívací polštářek si stoprocentně nalezne svou nezastupitelnou pozici jak v domácím prostředí, tak i v relaxačním centru.

Prosté bahenní koupele určitě překoná uzdravující jednorázový rašelinový obklad

Pomocnou tepelnou léčbu, při níž dojde k povolení svalové tenze, detoxikaci všech orgánů a uvolnění organismu, určitě garantuje léčivý jednorázový rašelinový obklad. A proto každý uzdravující jednorázový rašelinový obklad v sobě má nutné huminové a fulvo kyseliny, které se vlivem nosiče tepla uvolňují a působí proti bolestem svalů a kloubů.