Dětská rostoucí židle: Praktické řešení pro malé i velké děti

22.08.2021

Dětská rostoucí židle nabízí velkou výhodu v tom, že ji během chvilky zvládnete přizpůsobit přesně pro dítě tak, aby sedělo ergonomicky správně. Poslouží jako jídelní židle, či k psacímu stolu, využijí ji děti v jakémkoliv věku.

Praktická konstrukce

Dětská rostoucí židle je snadno přizpůsobitelná díky postranním drážkám, takže nastavíte sedák a podnožku do libovolné výšky a hloubky. Lze ji tak přizpůsobit velikosti stolu, aby dítě sedělo komfortně a zdravě. Židle má navíc mimořádnou stabilitu a velkou nosnost, takže unese dítě v jakémkoliv věku. Díky tomu se sezení stává pohodlnější, židli tak využijete od samostatně sedícího dítěte klidně až do dospělosti.

Rozličná provedení

Aby si dítě židli zamilovalo, můžete vybírat z různých barevných provedení. Lze tak kombinovat zářivé barvy, či zvolit něco neutrálního podle toho, aby tento kousek ladil s ostatním vybavením interiéru. Pro originální vzhled pak lze využít i možnost gravírování na opěrku. Na židli tak můžete nechat zvěčnit jméno dítěte, či jeho oblíbený obrázek. Získáte tak jedinečnou židli, která kombinuje atraktivní vzhled s praktickou a bezpečnou konstrukcí.

Další doplňky

Pro ještě větší pohodlí na této židli v nabídce najdete také molitanové podsedáky a opěráky, které změkčí dosed. Dítě pak zabavíte hracím pultíkem, na kterém je dostatek místa také pro jídlo. Jedná se tak o praktické řešení. Kromě toho navíc oceníte tříbodové bezpečností popruhy, které se starají o bezpečnost dítěte a zamezí pádu ze židle.

Rostoucí židli oceníte u menších i větších dětí, díky nastavitelné velikosti totiž není omezena na konkrétní věk. Zdravé a komfortní sezení nabízí po mnoho let, samozřejmostí je kvalitní zpracování díky použitému materiálu, kterým je masiv v kombinaci s ochranným lakem.