Dovolená na Maltě: Poznejte malebné městečko Xlendi plné krás

15.02.2022

Dovolená Malta - to je mořský vzduch, hřejivé sluneční paprsky a taky spousta krásných míst. Zvolte jako svou destinaci Gozo, Malta je oproti němu velmi rušným ostrovem. Ostrov Gozo vás okouzlí příjemnou atmosférou a klidným prostředím. Přivítá vás stále zelená příroda a krásy městečka Xlendi.

Nádech Středomoří

Pokud si potřebujete na chvíli oddychnout, pak by ve vašich plánech rozhodně neměla chybět dovolená. Malta je velmi oblíbenou destinací, souostroví je totiž poměrně rozmanité a na své si tak přijde každý. Právě dovolená na Gozo je často volbou těch, kteří touží po opravdovém klidu a užijí si spíše dechberoucí scenérie, moře a klid.

Co neminout?

Vzhledem k tomu, že na ostrově je to v podstatě všude kousek, můžete objevit všechny jeho krásy. V samotném městečku je menší zátoka. Díky mělkosti se hodí i pro menší děti, ovšem zábavu si zde užijí i zvídaví výletníci. Nabízí se totiž možnost šnorchlování kolem útes vedoucích kolem pláže. Na pobřeží se nachází také několik restaurací, celý den si tak můžete užít venku a ničím se netrápit. Dovolená na Maltě je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, ovšem za novými zážitky sem můžete vyrazit i s partou přátel či v páru. Stačí už jen najít ubytování, Malta čeká, až ji objevíte.

Komfortní ubytování

Na správné dovolené samozřejmě nesmí chybět ani pohodlné místo pro spánek a odpočinek v mezičase, kdy budete objevovat. Pokud hledáte příjemné ubytování, zvolte Arzella Apartments na ostrově Gozo v rybářském městečku Xlendi.  Apartmány jsou skvěle vybavené, pokoje v Azrella Apartments jsou rozděleny na několik variant. Hravě tak vyberete řešení, které vám bude vyhovovat ve všech ohledech.

Ostrov Malta je oblíbenou destinací, ovšem na ostrov Gozo byste rozhodně neměli zanevřít. V mnoha ohledech má více co nabídnout než samotná Malta.