Eko kosmetika a domácí spotřebiče

27.02.2020

Internetový obchod je přehledným e-shopem pro všechny hospodyňky, která uvažuje ekologicky, úsporně i efektivně. K mání je zde čistě přírodní kosmetika, domácí spotřebiče i ekologické produkty. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, doplňků do bytu i dekorací, elektrických spotřebičů a domácích potřeb je firma Dedra. 


Zdravou výživu pak zastupuje značka DNM. DXN se pak zabývá hlavně výrobky z Reishi houby. Na přírodní bioinformační produkty se pak specializuje spol. ENERGY. V nabídce naleznete rovněž vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, či třeba magnetické šperky Energetix.

Dodavatelem ekologických drogistických produků je v tuzemsku firma Dedra. Kosmetika je prostá chemických látek, splňuje přísná kritéria a náročné evropské atesty. Proto jsou produkty Dedra vhodné pro spotřebitele s alergiemi. Protože klade Dedra důraz na zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Domácí potřeby představují třeba přípravky na obuv, podlahy či kůži. K dostání jsou čisticí prostředky na koberce a skla a autokosmetika, osvěžovače textilií a vzduchu.

V sekci Dům a zahrada naleznete produkty do domácnost: textil, koberce, dekorace, dekorativní vázy, hodiny, domácí spotřebiče a budíky. K dostání je i nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Zapomenout zmínit nesmíme ani multufunkční varné a tlakové centrum Combivar. Multifunkčnost spočívá v nahrazení 16 různých kuchyňských robotů. Peníze i čas vám dokáže ušetřit také multifunkční robot Varmix.