Feromony pro muže pomáhají ke zvýšení touhy

30.03.2021

Feromony přirozeně vytváří každý z nás. Podílejí se na tom, jak atraktivní jsme pro druhé pohlaví. Právě proto jsou pro sexualitu tak důležité. Pomocí nich můžete vysílat podvědomé signály, díky kterým budete přitažlivější. Vyzkoušejte feromony pro muže.

Proč používat feromony?

Ačkoliv feromony vylučujeme přirozeně, hodí se mít také po ruce lahvičku s těmi syntetickými. Vzhledem k návykům jako je každodenní sprchování a užívání parfémů totiž výrazně omezíte vylučování těchto látek. Proto se někdy může stávat, že vám ženy nevěnují tolik pozornosti. Při nanesení uměle vyrobených feromonů tak v podstatě jen podpoříte přirozenou komunikaci, kterou běžně ani nevnímáme. Feromony pro muže jsou tak skvělou pomocí ke zvýšení atraktivity.

Správné užívání

Pokud s feromony pro muže zatím nemáte žádné zkušenosti, není se čeho bát. Používání je velmi jednoduché. Stačí nanést malé množství na zápěstí či krk. Účinek vydrží až šest hodin, poté však feromony přestávají působit. Můžete však na sobě stále cítit nosnou složku, která má svůj specifický zápach. Ta už však nemá žádný účinek. Před dalším nanesením produktu tak nezapomeňte dané místo omýt. Feromony samozřejmě nejsou pouze pro muže, zakoupit můžete i feromony pro ženy, které fungují na stejném principu.

Vůně feromonů

Samotné feromony nemají žádný zápach, jejich nosná složka je ale podobná zápachu potu. Pokud to však nebudete přehánět s naneseným množstvím produktu, žádného aroma si nevšimnete. Ovšem ženy to jistě ocení. Navíc je můžete zkombinovat i s oblíbeným parfémem. Feromony však nanášejte až jako poslední na suchou kůži, až se odpaří alkohol z parfému.

Feromony můžete využívat kdykoliv, díky nim budete totiž působit mužněji a přitažlivěji. Proto jsou tak oblíbené při snaze zaujmout opačné pohlaví.