Firma Herčík a Kříž se specializuje na čištění kanalizace

05.12.2019

Vyžaduje-li si vaše ucpané potrubí okamžitý zásah, nebo trpí-li dlouholetými problémy, nenechte situaci dosáhnout neúnosného bodu. Společnost Herčík a Kříž se soustředí na odborné čištění kanalizace, odpadů, potrubí a stok. Díky šestadvacetiletým zkušenostem a moderní technice dovede obsloužit 17 000 zákazníků a vyřešit více než 5000 případů za rok. Neexistuje kanalizace, která by po zásahu společnosti nefungovala. Týká se to městských kanalizací, stok na hlavních řadech, venkovních potrubí, stoupaček, ale i domovních odpadů a odtoků. Používá se 4x účinnější technika, než mají běžné čisticí vozy, proto je zadaný úkol vyřešen ve zkrácené době. Recyklační vozy si vystačí s pouhou cisternou i při čištění dlouhých úseků. Pro zákazníky dobrá zpráva: platí pouze za dokonalé vyčištění. I kdyby firma musela protáhnout několikrát, koncový zákazník platí pouze za dokonalé čištění.

Vůz na čištění domovních odpadů a vývoz tukových lapolů
Vůz na čištění domovních odpadů a vývoz tukových lapolů

Havarijní čištění odpadů 

Nachází se vaše potrubí či stoupačky v havarijním stavu? Nečekejte ani minutu a domluvte si čištění odpadů přes zákaznickou linku, jež je denně k dispozici. Díky tomu, že se používá dvanáct vozů s výkonnou technikou a firma disponuje mnoha zkušenými zaměstnanci, je každá zakázka řešena bez odkladu. Firma se soustředí rovněž na revize kamerovým systémem, frézování překážek v kanalizaci, bezvýkopové i stavební opravy, provádí zkoušky těsnosti, sání odpadních vod a kalů, případně prodává kanalizační prvky.

Kanalizace se dá čistit i za velkých mrazů

Firma Herčík a Kříž se nově vybavila recyklačním vozem na čištění kanalizace velkých profilů a sání kalů z velkých dálek a hloubek. Těchto vozů je v terénu už šest. Vůz je vybaven čtyřpístou vodní pumpou o maximálním výkonu 550 litrů při 175 barech. Vodní pumpa je doplněna o výkonnou vývěvu o výkonu 400 krychlových metrů za hodinu, díky níž je možné sát nečistoty i z velmi hlubokých či vzdálených jímek a čerpacích stanic odpadních vod. Zkouška odolnosti techniky bude prověřena i velkými mrazy, kdy byla provedena úprava na zimní provoz až do minus deseti stupňů.