Hotel pro rodiny s dětmi nás nadchne pokaždé

14.05.2020

Jako jeden z mála oblíbených míst, je pro nás hotel TOP Benecko. Tento hotel pro rodiny s dětmi leží v překrásné lokalitě nedaleko Krkonošského národního parku. V tomto místě je snad nejvíce slunných dnů vůbec a minimum smogu, což oceňuje zejména má dcera, která trpí alergií a při pobytu na tomto místě, jako by zázrakem zmizela. Je až neuvěřitelné, co dokáže čistý horský vzduch s lidským zdravím. Tento hotel ovšem miluji hned z několika důvodů a sice, když jsem byla dítě, jezdívala jsem na toto místo často se školou a dnes je toto místo jedním z mála, míst, kde je vyžití jak pro děti, tak i pro dospělé. Nás tento hotel a toto úchvatné místo, nadchne vždy.

Hotel pro rodiny s dětmi
Hotel pro rodiny s dětmi

V létě do ZOO a v zimě na běžky

Tento hotel pro rodiny s dětmi má hned několik pozitiv. Mimo toho, že leží na překrásném místě a disponuje skutečně vynikající kuchyní, která se přizpůsobí jídelníčku i toho nejvíce náročného strávníka, je zde tolik způsobů vyžití, o kterých se v hotelích rodičům i dětem, může velmi často pouze zdát. V hotelu jsme byli s dětmi jak v zimě, tak i v létě a za každého počasí i období, je zde stále, co dělat. V létě rádi chodíme s dcerou do dětské ZOO, která nám přirostla k srdci a v zimě zase s mužem vyrážíme na běžky a s dětmi na sáňky, jelikož jsou oba stále velmi malí na lyžování, které je časem rozhodně chceme naučit. V nově vybudovaném skiareálu jim učení půjde rozhodně hladce.

Vybere si každý

Můj muž miluje golf. Tudíž velmi mile ocenil golfové hřiště, které se nachází nedaleko hotelu a které má šest jamek. Já zase dávám přednost adrenalinovým zážitkům, tudíž jsem si letos v létě vypůjčila robustní koloběžky a sjela si na nich slalom. Děti zase nadchla krásná lanovka, která vede z Herlíkovic až na samotný vrch Žalý, který rozhodně stojí za bližší prozkoumání. Jak již jsem tedy zmínila v úvodu, tento hotel pro rodiny s dětmi, nabídne skutečně každému něco. Děti zde neznají nudu a rodiče se mohou vydovádět s nimi a také si užít kýženého klidu a trochu si odpočinout.