Ideální karavany bazar DJ AUTO-CAR nabízí použité a levné karavany

17.08.2020

Podnik DJ AUTO-CAR je specializován na homologované a levné karavany. Homologované, levné karavany mají původ v Nizozemsku a Belgii, karavany bazar je prodává za rozumné ceny. Desetiletí trvá prodej karavanů na karavany bazar, neboť levné karavany se v Česku čím dál více prodávají. Specializovaný karavany bazar má v sortimentu levné karavany v různých cenových kategoriích, levné karavany mnoha typů a rozmanitého vybavení. Samozřejmě jsou všechny prodávané levné karavany, které byly dovezeny ze zemí Evropské unie, atestované a homologované. Aktuální podzimní nabídka obsahuje zajímavě zlevněné levné karavany po letní sezoně.

Bazar DJ AUTO-CAR
Bazar DJ AUTO-CAR

Kvalitní, levné karavany karavany bazar avizuje v rozmanitých cenových relacích, kdy je cena odvislá od typu a stáří přívěsu a pak od výbavy. Méně nároční zákazníci si mohou vybrat levný karavan již do padesáti tisíc korun. Přívěsy pro náročné se pohybují v cenových relacích od sta tisíc po sto padesát tisíc korun. Dražší karavany budou vyhovovat i náročnějším zákazníkům, obytné přívěsy jsou komfortnější o stabilizátor, digestoř, bojler, klimatizaci, dále markýzu a dálkově ovládaný pojezd.

Převážně mají levné karavany standardní vybavení, kam normálně patří koupelna, praktická kazetová toaleta, účelná kuchyňka s nerezovým plynovým dřezem, chladnička, vodní nádržka, nebo i stan. Podle potřeby se obytný přívěs může dovybavit akumulátorem (baterií), sprchou a ohřevem teplé vody. Netřeba se obávat podzimního počasí, prodávané levné karavany disponují dvojitými skly do oken.

U DJ AUTO-CAR pořídíte kvalitní, levné karavany, které jsou vystaveny na internetových stránkách společnosti, podle potřeby se mohou dovézt také levné karavany na přání klienta. Avšak DJ AUTO-CAR - karavany bazar - poskytuje také doplňkové služby, kam se řadí pojištění obytného karavanu, převody karavanů na dopravním inspektorátu, zabezpečení technické kontroly, výkup přívěsu na protiúčet, případně komisní prodej.