Karosářské náhradní díly na kamiony – kde je sehnat?

17.09.2020

Pokud vlastníte nákladní auto nebo jste někdy pracovali v logistice, tak jistě víte, jak to v praxi funguje s náhradními díly. Jakmile se jeden kamion rozbije natolik, že by se už nevyplatila jeho oprava, vyřadí se takříkajíc do kopřiv. Ptáte se proč? Slouží jako sklad originálních náhradních dílů. Motor, převodovka a další součásti sice vydrží, avšak karosářské náhradní díly na kamiony se raději vyplatí objednat.

Karosářské náhradní díly
Karosářské náhradní díly

Kdo vyrábí ověřené karosářské díly na kamiony?

Na trhu byste nalezli několik nejrůznějších firem, které mají ve svém portfoliu náhradní karosářské díly na kamiony. Potom se ovšem nabízí otázka, v jaké kvalitě jsou součástky. Často se totiž stává, že rádoby originální díly nepasují, takže je musíte před osazením různě řezat či jinak upravovat. Karosářské díly Convit jsou ovšem vyrobeny z nejlepších materiálů a podle tovární dokumentace, takže je před osazením nemusíte nijak upravovat.

Karosářské díly na kamiony Iveco i na stroje dalších značek

Když už seženete spolehlivého výrobce náhradních dílů, může dojít k zádrhelu v oblasti konkretizace dané součástky. Karosářské díly na kamiony Iveco budou přeci jen trochu odlišné od těch na vozy Scania nebo Mercedes Benz. V nabídce tak jsou například nášlapy schodů nebo spodní část schodů na pravou i levou stranu na všechny modely nákladních vozidel od italského výrobce.

Karosářské díly na kamiony Volvo

V repertoáru opravdu solidní společnosti dodávající karosářské díly na kamiony Volvo jsou i repase brzdových třmenů. Kromě toho si můžete nechat některé náhradní díly karoserie nalakovat. Díky tomu vám odpadne další starost s mícháním vhodného odstínu, následným nanášením barvy a také se správným usycháním.

Doprava zboží po ČR zdarma a solidní karosářské díly jsou lákadla, kterými se prezentuje renomovaná společnost prodávající náhradní díly na nákladní automobily všech značek.