Kartonové krabice na balení zásilek

16.12.2019

Jak jistě sami dobře víte, čas Vánoc se nezadržitelně blíží, a proto by se vám mohlo snadno stát, že vám ve vašem obchodě dojdou kartonové krabice. Před Štědrým dnem jste totiž určitě zaznamenali zvýšený zájem o vaše produkty, ovšem ty musíte před odesláním pečlivě zabalit do nějakého obalu. Jinak je splnění jakékoli objednávky prakticky nemožné.

Kartonové krabice
Kartonové krabice

Na co se dají použít kartonové krabice?

Kartonové krabice se dají pochopitelně využít na několik různých účelů, neboť nemusí sloužit pouze jako přepravní obal pro vaše výrobky. Může například posloužit jako krabice na dort nebo odkládací prostor pro všechny potřebné i nepotřebné věci u vás ve firmě. Jejich hlavní výhodou je totiž univerzálnost, neboť do kartonové krabice můžete umístit prakticky cokoliv. Příznivce životního prostředí pak potěší její recyklovatelnost, což je v dnešní době velice chvályhodné.

Jak probíhá výroba obalů?

Výroba obalů je pak realizována v malé rodinné firmě, kde se dbá především na kvalitu jednotlivých krabic a na uspokojení potřeb konkrétního zákazníka. Samotné krabice jsou vyráběny z kartonáže, ovšem na zhotovení dalších obalů lze použít i dobře známou lepenku. Oba tyto materiály jsou recyklovatelné a dají se použít hned několikrát. Jejich pořízením tak nebudete tolik zatěžovat životní prostředí.

K dispozici je i flexotisk

Pokud ovšem dnes chcete na trhu uspět, musíte se nějakým způsobem odlišovat od konkurence. Proto je k dispozici flexotisk, pomocí něhož dokáže specializovaná společnost vytisknout jakékoliv logo na kartonovou krabici nebo jiný druh obalu. Malou nevýhodou je možnost pouze jednobarevného tisku, ovšem i bez širokého barevného spektra můžete dosáhnout ohromujícího výsledku.

Krabice a kartonové obaly byste si měli pořídit co nejdříve. V době předvánoční špičky totiž nebude na jejich shánění žádný čas.