Koupelnová zrcadla obohatila naši novou koupelnu

08.06.2020

Postavit si vlastní rodinný domek, kde budu s rodinou trávit příjemné chvíle, bylo mým snem již od mládí. Poté, co jsem poznal svou současnou manželku, která mi porodila dva úžasné syny jsem se rozhodl, že je ten správný čas na to, vyměnit panelákový byt za osobitý rodinný domek za městem, kde budeme mít klid a pohodu. Slovo dalo slovo a po dlouhých třech letech náš dům konečně stojí. Je v něm vše, co potřebujeme ke štěstí. Manželka ze všeho nejvíce miluje ložnici a svou koupelnu, do které jsem ji pořídil dvě osvětlená koupelnová zrcadla s nezbytnou skříňkou na její kosmetické cennosti. Já se zase nemohu nabažit obývacího pokoje a své útulné pracovny. Je vidět, že si v novém domě každý z nás přišel na své, a to včetně dětí a psa.

Koupelnová zrcadla
Koupelnová zrcadla

Koupelnová zrcadla si vybírala manželka

Má manželka si velmi potrpí na detaily, a tak se nemohla již dočkat dne, kdy bude stavba dokončena a ona si bude moci vyhrát se všemi detaily v jednotlivých místnostech. Začala jak jinak než svou oblíbenou koupelnou, do které si pořídila dvě skutečně luxusní koupelnová zrcadla, která jsou velmi sympatickým estetickým prvkem a zároveň praktickým doplňkem, který využívám já i naši synové. Musím uznat, že zmíněná koupelnová zrcadla s osvětlením, byla skvělou volbou. Koupelna se mimo jiné také opticky zvětšila a dodává nám skutečný pocit pohody, kdy si každý večer vlezeme se ženou do vany, ve které rádi za společnosti lahve šampaňského probíráme, co se nám daný den povedlo a co nikoliv.

Život se musí užívat

Každý z nás má na tomto světě svůj vyměřený čas. Já jsem s manželkou zastáncem toho, že by si měl člověk užívat každou minutu svého života, jelikož nikdy neví, která minuta bude jeho poslední. Proto se není čemu divit, že doma každý večer sedáváme buď u krbu, televize či ve vaně, kde si dlouhé hodiny povídáme, co nám daný den dal a co naopak vzal. Koupelna je ovšem pro mě i pro manželku jakýmsi místem, kde se nám daří ze všeho nejlépe. Teplá vana, příjemné tlumené světlo, které nám dodávají koupelnová zrcadla a bodová světla nad vanou, je prostě tím nejlepším zakončením každého všedního i nevšedního dne.