Kurzy angličtiny: komplexní výuka angličtiny pro děti i dospělé

05.11.2021

Naučit se nový jazyk není snadný proces, ovšem po malých krůčcích se ho můžete naučit v jakémkoliv věku. Využijte kurzů anglického jazyka, které nabízí jazyková škola. Díky skvělému přístupu si výuku užijete a odnesete si mnoho znalostí.

Kurzy angličtiny

Kurzy angličtiny jsou dostupné veřejnosti, přičemž jsou založeny na otevřené komunikativní metodě. Základem je chápání souvislostí a pochopení významu z kontextu, obrázků a popisů. Díky tomu se výuka hodí pro začátečníky i pokročilé. Skupiny pro dospělé jsou tvořeny maximálně deseti posluchači, přičemž využít můžete i individuální výuku online. Spolehlivě se tak zvládnete připravit na zkoušky z angličtiny či jiné jazykové zkoušky.

Angličtina pro děti

V nabídce jazykové školy je také angličtina pro děti - ta je založena na hraní a využívání zábavných metod, přičemž je kladen důraz na komunikaci. Zároveň je testováno čtení, psaní, poslech a mluvení. Lektoři připraví i ty nejmenší na dětské zkoušky z angličtiny. Jestliže děti získají pevný základ angličtiny, který mohou dále rozvíjet, maturita z AJ pro ně při pozdějším studiu nebude problémem. Tento cizí jazyk v budoucnu jistě využijí.

Příprava ke zkouškám

Jazykové kurzy mohou být velmi nápomocné i starším studentům, například jako příprava ke zkoušce z AJ, ať už na střední či vysoké škole. Problémem není ani online příprava ke zkoušce z AJ třeba z pohodlí vašeho domova. Dostupné jsou také přípravné kurzy na VŠ. V případě, že nechcete na vysokou školu, ale přesto se chcete věnovat angličtině, vyzkoušejte pomaturitní studium angličtiny. Díky tomu dosáhnete v jazyce maximálního pokroku a budete připraveni k mezinárodně uznávaným zkouškám Cambridge.

Skvělá znalost angličtiny vám otevře mnoho možností ve světě i u nás, jazykové kurzy jsou tak perfektní cestou, pokud se chcete nadále vzdělávat.