Kurzy španělštiny Praha: Profesionální výuka cizích jazyků

04.07.2022

Umět cizí jazyk se rozhodně vyplatí, nemusí přitom jít pouze o angličtinu. Nabídka vyučovaných jazyků je široká, můžete si tak vybrat ten, který vás opravdu zajímá. Ať už jde o španělštinu, angličtinu či třeba francouzštinu.

Kurzy španělštiny Praha

Oblíbenou volbou jsou kurzy španělštiny Praha. Jazyková škola Libere nabízí kurzy, díky kterým se zvládnete naučit španělsky. Velkou výhodou je, že výuka probíhá pouze v malém počtu studentů. Vždy tak budete zapojení do výuky, rozhovorů, přičemž můžete sledovat ostatní. Kdykoliv tak budete mít příležitost zeptat se, projít si učivo, komunikovat s ostatními a aktivně se účastnit výuky. Díky tomu je umožněn rychlejší posun v jazyce, zároveň se však můžete těšit na přátelskou a uvolněnou atmosféru malé skupiny.

Kurzy francouzštiny Praha

Španělština rozhodně není jediným jazykem, který se s Libere můžete učit. Nabídka je opravdu široká, nabízí se tak například kurzy francouzštiny Praha. Do vybraného kurzu budete zařazeni na základě vstupního testu či konzultace, abyste mohli rozvíjet své znalosti s jistotou vhodným tempem. Samozřejmostí je osobní přístup ke klientům. Vždy se budete mít na koho obrátit, pokud máte dotaz, přání, či určité požadavky.

Kurzy angličtiny pro děti Praha

Jazyková škola je skvěle připravena také na výuku dětí. Pokud chcete, aby se vaše ratolesti rozvíjeli v cizích jazycích, nabízí se kurzy angličtiny pro děti Praha. Vybírat samozřejmě můžete i z dalších jazyků - španělštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, či třeba norštiny. I děti se mohou přihlásit na zkoušky z jazyka, aby získaly certifikáty. Zkoušky jsou určeny pro děti z 1. a 2. stupně základních škol i středoškoláky.

Pokud vás zajímá výuka cizích jazyků, neváhejte se obrátit na jazykovou školu. Dorazit můžete na den otevřených dveří a vše si tak vyzkoušet a prohlédnout.