Látkové rolety na míru zabydlí prostor

03.07.2020

Velký boom, který v poslední době zažívají látkové rolety na míru, je opodstatněný. Znovu se do našich obydlí a kancelářských prostor vrací elegance, vzdušnost a příjemné materiály i odstíny. Pocit pobytu v místnosti s látkovými roletami je nesrovnatelně příjemnější.

Římské rolety
Římské rolety

Látkové rolety na míru vyhoví každému

Máte malý byt, nebo prostorné kancelářské místnosti? Látkové rolety na míru dokážou svou elegancí i praktičností doplnit každý interiér. Jsou vynikajícím řešením příjemného přítmí jak u novostaveb, kde jsou dokonalým designovým prvkem, tak u budov se svou osobitou historií a jedinečnou duší. I tento prostor dokáže látková roleta vyplnit a dodat mu glanc a šmrnc. Nebaví vás nekonečné ježdění po obchodech, kde se nemůžete vybrat rozměr, který by vám vyhovoval? Nechejte se vaše požadavky zpracovat na míru, jedině tak budete spokojeni s profesionálním výsledkem.

Rolety den a noc jsou geniální vynález

Už jste slyšeli o nedávné novince, která si získala srdce mnoha spokojených majitelů? Rolety den a noc, které jsou vyrobené na míru, jsou důmyslným řešením, jak do místnosti vpustit tolik světla, kolik si právě přejete. Tyto rolety jsou vyrobeny ze dvou různých látek. Jedna z nich je průsvitná a druhá zatemňující. Tyto látky se střídají po pruzích, a při jejich zatahování si volíte, jak intenzivní světlo do ní právě bude svítit. Byla by to vhodná volba i do vašeho interiéru?

Římské rolety jsou jako z filmu

Přejete si, aby váš prostor doplnily elegantní římské rolety, které budou vyrobeny přesně podle vašeho přání? Tyto rolety jsou nejen praktické a zajišťují optimální zastínění vaší místnosti, ale dokážou navodit příjemnou atmosféru a vyladit designově celý prostor, ve kterém se právě nacházíte.

Jaké rolety se nejvíce líbí vám?