Léčba nespavosti může být účinná díky používání AVS přístroje

24.06.2023

Nedostatek spánku se stává stále častějším problémem, který postihuje mnoho lidí bez ohledu na jejich věk. Tento stav ovlivňuje nejen fyzické a duševní stav, ale také celkovou kvalitu života a produktivitu toho, kdo nespavostí trpí. Léčba nespavosti je možná díky inovativnímu přístupu.

Léčba nespavosti

Léčba nespavosti většinou záleží na individuálním nastavení terapie a kombinaci různých strategií. Zcela určitě je jako první třeba začít dodržovat spánkovou hygienu. Je to především pravidelný čas pro spaní, poslední jídlo alespoň tři hodiny před spaním, vyvětraná ložnice, pohodlná matrace a měkké ložní prádlo a oblečení. Používání mobilů, tabletů či počítačů před spaním by mělo být minimalizováno, protože jejich modré světlo, které vyzařují, bývá příčinou nespavosti.

Nespavost léčba

Pokud byla použita metoda spánkové hygieny a spánek je stále nekvalitní, pak tu existuje další věc na nespavost. Léčba prostřednictvím AVS přístroj je možná právě tím, co si dokáže poradit s tímto nepříjemným problémem. Přístroj dokáže vylepšit kvalitu spánku, ulevit od spánkových poruch a navodit hluboké spaní, které je tak důležité pro kvalitní odpočinek. Člověk se díky použití přístroje může během několika jeho použití cítit mnohem lépe, protože se konečně dobře vyspí. To se pochopitelně podepíše i na jeho psychické pohodě a lepší výkonnosti v zaměstnání. Velmi často pak lidé usínají i bez prášků na spaní.

Jak se zbavit nespavosti

Pokud se ptáte, jak se zbavit nespavosti, odpověď není nijak složité. Dodržujte správnou spánkovou hygienu a vyzkoušejte AVS přístroj, který stimuluje mozek pomocí světelných a zvukových podnětů. Organismus, respektive mozek přivádí do hladiny delta, v níž dochází k produkci spánkového hormonu melatoninu. Jakmile je program pomocí sluchátek a speciálních brýlí dokončený, člověk pomalu usne hlubokým, osvěžujícím spánkem. Přístroj AVS může vyzkoušet každý, kdo má problémy se spaním. Vhodný je i pro maminky na rodičovské dovolené i pro děti.

Jak by se vám líbilo používat AVS přístroj pro navození pohodového spaní?