Levné koupelny, koupelnový nábytek nebo třeba obklady poskytuje Kbkoupelny.cz

15.08.2020

Sortiment zahrnující baterie, dlažbu, obklady, osvětlení, umyvadla, toalety, vany, zrcadla, koupelnový nábytek, sprchové kouty s příslušenstvím, ventilátory, otopná tělesa, tmely, barvy, instalační materiál, LED osvětlení a další koupelnové doplňky jsou k dostání v e-shopu Kbkoupelny.cz. Nejen levné koupelny jsou dostupné pro každého. Zboží je dodáváno se slevou až 20 %, další slevové akce jsou k dispozici podnikatelům a velkoodběratelům. Podporujeme rovněž výrobce zařizovacích předmětů z České republiky.

Obklady a dlažby Kbkoupelny.cz
Obklady a dlažby Kbkoupelny.cz

Výbava i zařizování koupelny nikdy předtím nebylo tak hospodárné a snadné. Při výběru doplňků do koupelny, sanity a koupelnového nábytku doporučujeme výrobky, které jsou dostupné na skladě, od osmi do osmačtyřiceti hodin, že si za dopravu a balné účtujeme pouze 160 Kč. Platbu za zboží představuje dobírku při převzetí zásilky. Veškeré výrobky jsou pak prodávány se záruční dobou v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Zcela zdarma pak odstraníme případné závady.

Nabídka obkladů a dlažeb je velice různorodá. K mání jsou klasické koupelnové obklady a dlažba již od 63 Kč do 2995 Kč. K dispozici tak máte mnoho keramických obkladů. Z nichž si vyberete i vy. Náš koupelnový nábytek představují nápadité výrobky, které lze umístit do jakékoliv koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, které dodají koupelně to pravé kouzlo. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit koupelnový prostor skvěle umí kupříkladu desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, nebo obklady lze pohodlně sladit se sanitními výrobky, které jsou ihned k dostání.