Loxone showroom vás přesvědčí, že chytrá domácnost je to pravé pro vás

06.01.2021

Dovedete si představit to pohodlí, kdybyste mohli ovládat všechna svá domácí zařízení z jednoho místa? Chcete zatáhnout žaluzie, zamknout dveře, zapnout muziku či nastavit teplotu na termostatu? Jednoduše stačí říct, nebo kliknout na svém chytrém telefonu či tabletu - a máte hotovo. Že to zní jako hudba budoucnosti? Omyl! Chytré domy už jsou u nás vcelku rozšířené. Loxone showroom vám ukáže, jak byste mohli žít a jak by váš inteligentní dům mohl vypadat.

Loxone showroom
Loxone showroom

Domov na dálkové ovládání

Možnosti dálkového ovládání vašich domácích funkcí jsou obrovské. Například pokud je venku horké počasí, můžete snadno snížit teplotu svého domova - prostřednictvím své aplikace jednoduše zapnete klimatizaci. Kromě toho můžete dokonce zkontrolovat, zda jste nenechali například rozsvícená světla a zajistit vypnutí elektronických spotřebičů, když odjedete do práce nebo třeba na dovolenou. Pokud si nedovedete představit, jak taková automatizace funguje, navštivte Loxone showroom.

Návštěva showroomu

Při návštěvě Loxone showroomu uvidíte nejenom klasické místnosti, které máme všichni doma, a uděláte si tak obrázek, jak by to ve vaší domácnosti fungovalo, ale můžete si také prohlédnout chytré ovládání sauny či krbu. Jediné, co je potřeba udělat, je zarezervovat si prohlídku tohoto showroomu na oficiálních stránkách předem, abyste měli na svou prohlídku dostatek prostoru a čas na případné otázky profesionálům.

Kontrolujte, kdo je u dveří

Inteligentní zvonky a zámky vás na smartphonu upozorní, když je někdo u vašich dveří. Můžete dokonce hovořit s návštěvníky prostřednictvím systému dveřního zvonku tím, že promluvíte do svého smartphonu. Takže ať už jste v práci, na nákupu nebo si užíváte dlouho očekávanou dovolenou, budete mít klid s vědomím, že můžete být virtuálně přítomni, když zazvoní zvonek.

Inteligentní domy Kladno vám usnadní život.