Luxusní parfémy jsou jako šperky

28.04.2020

Luxusní róba, nádherný účes, diamant na uších. Krása ženy dokáže být velice okouzlující. Když se toto velkolepé dílo ještě podtrhne překrásnou vůní, nezůstane jediné oko, které by se ve společnosti za touto ženou neohlédlo. Pro výjimečné okamžiky jsou také určené výjimečné parfémy.

Luxusní parfémy
Luxusní parfémy

Ne všechny drahé parfémy zaujmou, vsaďte na originalitu

Pokud vás čeká opravdu důležitý okamžik, u kterého nechcete nic ponechat náhodě, měla byste při volbě vůně pořádně zapřemýšlet a sáhnout po vzácnějším kousku než běžném z parfumerie. Vůně vás provází celým večerem a zachytí ji všichni ve vašem okolí. Měla by o vás také něco vypovídat. Neměla by být otravná a vtíravá, na druhou stranu musí zůstat v povědomí a identifikovat vás. Doslova hypnotické kombinace dokážou vytvářet italský mistři řemesla, díky kterým drahé parfémy povýšili na opravdové skvosty.

Luxusní parfémy jsou pro eleganci nevyhnutné

Vzácné ingredience, které obsahují luxusní parfémy jsou výraznou esencí krásy, která by měla provázet všechny významné okamžiky. Nejen ženy, ale i muži proto sahají čím dál častěji po netradičních vůních, které plně korespondují s jejich osobností a životním stylem. Okázalost mainstreamových vůní vyměňují za nenápadnou, ovšem o to jedinečnější aroma vzácných kousků.

Znáte niche parfémy?

Niche parfémy reprezentují opravdové řemeslo, samotný výraz "niche" pochází z Francie a znamená "kout", "výklenek". Jedná se o parfémy, které jsou natolik výjimečné, že po nich sahají zejména významné osobnosti, herci, zpěváci, ale také členové královských rodin. Nesou signatární vůni, která dokonale vystihuje jejich osobnost a postavení ve společnosti. Jejich výrobou se zaobírají přední italští a francouzští mistři v exkluzivních, ovšem většinou menších rodinných laboratořích. Jedinečné jsou především způsobem výroby, je jim věnována taková péče, že než světlo světa spatří první produkt uplyne i několik let.

U niche parfému počítejte s tím, že jeho výjimečnosti odpovídá i jeho cena.