Mateřská školka Praha nabízí nejlepší péči pro vaše potomky!

14.07.2020

Všichni rodiče, kteří budou v nejbližší době řešit nástup svého potomka do školky, mají vrásky na čele. Volných míst je totiž oproti počtu dětí relativně málo, a proto by mohlo být někdy velice obtížné procpat právě vašeho syna nebo dceru do konkrétní instituce. Naštěstí se rozšířil trend soukromých mateřských školek, které mnohdy nabízejí daleko lepší péči a zázemí než školky státní.

Mateřská školka Praha
Mateřská školka Praha

Proč využít soukromou mateřskou školku?

Mateřská školka Praha disponuje velmi dlouhou tradicí, tudíž má s výchovou dětí velmi bohaté zkušenosti. Ty navíc dokáže využít při každodenních aktivitách, neboť lektoři a učitelé přesně vědí, co děti v tomto věku potřebují. Velkou výhodou oproti státním školkám je široká paleta doplňkových aktivit, takže se váš potomek může věnovat například divadlu, keramice nebo plavání.

Jaký program je pro děti připraven?

V rámci pravidelných a celoročních aktivit absolvují děti například několik kurzů angličtiny, ve kterých se systematicky seznamují s prvním cizím jazykem. Výuka je pochopitelně co nejvíce přizpůsobena věkové hranici dětí i inteligenčnímu pokroku. Kromě českého vyučujícího je k dispozici i rodilý mluvčí, díky kterému se vaše ratolesti naučí cizímu jazyku o dost rychleji. V rámci pohybových aktivit se děti učí hrát například tenis ve vlastní tenisové školce.

Co budou Vaše děti jíst?

V takto útlém věku je správná a vyvážená strava pochopitelně velmi důležitá nejen pro správný vývoj dítěte, ale také pro jeho zdraví. V mateřské školce Praha je k dispozici vlastní jídelna, která se specializuje na pokrmy pro děti. Musí tedy bez výjimky dodržovat příslušná legislativní nařízení. Ty definují četnost některých potravin v jídelníčku. Například ryby se v něm musí objevit alespoň 2krát za měsíc, zatímco hovězí maso například 5krát za měsíc.

Sami se o kvalitě soukromé mateřské školky můžete přesvědčit při její návštěvě. Vašemu dítěti se zde dostane té nejlepší péče, která bude plně rozvíjet jeho talent v příslušných oblastech.