Mobilní vířivky vám připraví stejně příjemnou atmosféru, jako klasické vířivky

18.09.2020

V dnešní době plné stresu se velmi často zapomíná na relaxaci. Všichni se ženeme za kariérou, za tučným bankovním kontem a za pracovními úspěchy. Málokdo ovšem ví, že stres a pracovní vytížení se musí vyváženě kombinovat s odpočinkem. K tomu by mohly posloužit mobilní vířivky, které mají oproti těm klasickým několik velkých výhod. Pojďme se jim podívat na zoubek.

Mobilní vířivka
Mobilní vířivka

Mobilní vířivky se snadno instalují

Pevné vířivé vany známe asi všichni, ovšem jejich velkou nevýhodou je jejich konstrukce. Ta neumožňuje jejich snadné a rychlé přenesení z místa na místo. Oproti tomu se mobilní vířivky jednoduše instalují a jsou snadno přenositelné. Během několika desítek minut si můžete vířivky užívat doma na zahradě a následně i v panenské přírodě na chatě.

Mobilní vířivku můžete používat po většinu roku

Vířivky pro plavání - swim-spa sice vytváří nádherné relaxační prostředí, ovšem takové vybavení si domů pravděpodobně pořizovat nebudete. Oproti tomu jsou přenositelné vířivky cenově dostupné, a navíc se hodí hlavně pro venkovní použití. Odpočívat v nich můžete od jara do podzimu, a v případě mírné zimy klidně až do začátku prosince. Hydromasážní vířivé vany jsou od nynějška nahrazeny právě těmito mobilními vířivkami.

Kde mobilní vířivku uskladnit?

Po sezóně plné koupání v osvěžující vodě a vířivce plné masážních trysek je čas na uklizení veškerého vybavení. Optimální je skladovat vířivku v garáži nebo v zimní zahradě. Proč právě tady? Protože na těchto místech můžete svou nafukovací vířivou vanu opět rozložit a pokračovat v relaxaci i v zimních měsících. Hydromasážní vany totiž disponují vyspělou konstrukcí, díky čemuž je jejich složení a sestavení otázkou několika málo minut.

Přerůstají vám starosti přes hlavu? Vykašlete se na všechno a uchylte se na několik minut do vířivky, kde si můžete užívat nerušených chvil relaxace.