Moderní římské rolety

17.02.2020

Leckterá česká nebo slovenská domácnost ocení všelijaké typy zastínění od prověřeného dodavatele Invence.net. Montáž, dodávka a následný servis je doménou moderní, pružné společnosti, která se nestydí realizovat zastínění v jakémkoli duchu. Zabezpečení neměnné hodnoty, nejvyšší životnosti a moderní design zvyšují jakost námi dodávaných druhů zastínění. 

Římské rolety
Římské rolety


Moderní římské rolety, látkové rolety s potiskem i bez, plně funkční dvojité rolety, nebo bateriové rolety a nanorolety, jiné rolety a nápadité žaluzie do střešních oken dodává a montuje firma Invence. net - rolety Praha. Všechno zastínění se konstruuje po celém Česku i Slovensku.

Jsme zaměřeni rovněž na horizontální a vertikální žaluzie, pěkné žaluzie ze dřeva, umělecky vyvážené garnýže, závěsy a záclony, markýzy, různé venkovní žaluzie, anebo i předokenní rolety, hezké markýzy pro zimní zahrady, opět moderní korbové markýzy. Nabídka zahrnuje rovněž zajímavé screenové a PVC rolety a praktické sítě proti hmyzu. Realizujeme různé druhy zastínění od prověřených zástupců: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, popřípadě Bematech a Warema. Každou zakázku s námi hodnotí bytoví architekti, ostřílení projektanti a designéři.

Vytvoříme pro vás plnohodnotný stavební plán. Naši odborníci vám poradí s volbou zastínění, technici zastínění zase zaměří. Zakázky předem vizualizujeme a cenově naceňujeme. Samozřejmostí je dodávka, montáž, záruční a pozáruční servis vybraného zastínění od Invence.net - rolety Praha. Většina vybraného zastínění má záruku na pět let. Rozmanité novinky rozšiřují bohatou nabídku různých zastínění. Aktuálně je sem zařazena kolekce textilií na plisé žaluzie, digitální potisk látkových rolet, japonských stěn, nebo vertikálních žaluzií.