Montáž hromosvodů Kladno: Profesionální služby nejen v oblasti hromosvodů

02.03.2022

O montáž hromosvodů Kladno je připravena se postarat spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi. Získáte tak jistotu kvalitně odvedené práce, přičemž pracovníci se zaměřují také na další oblasti jako je elektroinstalace a různá elektrozařízení.

Montáž hromosvodů

Pro montáž hromosvodů Kladno nabízí zkušené odborníky, kteří provedou montáž hromosvodu u jakéhokoliv typu budovy, nehledě na tvar střechy či druh střešní krytiny. Kromě toho nabízí také opravy a revize nových i starých hromosvodů. U novostaveb probíhá instalace zemního pásu do základů. U starších budov pak zajistí také výkopové práce pro instalaci nového hromosvodu. Montáž je možná na rodinné i bytové domy, ovšem i komerční objekty.

Elektroinstalace

I pro elektroinstalace Kladno díky místní firmě nabízí skvělé služby. Elektroinstalace jsou prováděny na klíč, to znamená, že bude zařízeno kompletně vše. Nemusíte si tak už s ničím dělat starosti. Součástí projektu je vypracování návrhu včetně projektové dokumentace, montáž a také revize a následné poskytování servisu. Mnohaleté zkušenosti zaručují kvalitně odvedenou práci, se kterou budete spokojení.

Revize elektrozařízení

Revize elektrických zařízení Kladno jsou jednou z dalších oblastí, na které se firma zaměřuje. Využijte spolehlivých a profesionálních služeb v oblasti revize nových i stávajících elektroinstalací, spotřebičů či pravidelných revizí objektů a hromosvodů. Díky pravidelným revizím lze aktivně předcházet haváriím na elektroinstalaci a elektrických zařízeních. Je tak zvýšena jejich bezpečnost.

Kladenská firma nabízí mnoho různých služeb, ať už se jedná o elektroinstalace, hromosvody či jiná elektrická zařízení. Neváhejte se proto obrátit na odborníky, kteří pro vás zajistí ty nejlepší výsledky.