Náhradní použité díly Citroen

27.11.2019

V e-shopu vrakoviště Citroen pořídíte všelijaké nové a použité díly Citroen za bezkonkurenční cenu. Vozy Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, auta značky C3 Picasso, auta Citroen XSARA, CA Grand Picasso, značková auta Citroen XSARA PICASSO, NEMO, 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, Citroen Visa, Xantia, Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, ale i Citroen Jumper vybavíme nutnými autodíly, které právě váš automobil potřebuje. 

Motor CITROEN PEUGEOT 1.4 KFU 65KW
Motor CITROEN PEUGEOT 1.4 KFU 65KW

Ve srozumitelně uspořádaném webu vrakoviště Citroen naleznete díly karosérie, dále motory, převodovky, díly interiéru, eventuálně díly motorů a příslušenství motorů, nápravy, podvozky pro automobily Citroen, úseky elektro součásti, klima, chlazení, topení. Máme rovněž pneu, disky, avšak také užitečné sady nářadí a tažná zařízení. Všechny použité díly Citroen jsou funkční, náhradní, použité díly Citroen nabízíme se 14denní zárukou na přezkoušení.

Hledáte-li konkrétní použité díly Citroen, vypište podrobně technické údaje vašeho automobilu. Technická specifikace poptávaného autodílu usnadní každý nákup. A proto popište typ vozu, obsah, VIN, dobu výroby, typ paliva. Neopomeňte rovněž napsat kontaktní údaje. Objednané použité díly Citroen z internetové prodejny vrakoviště Citroen doručíme do dvou pracovních dnů. Za dopravu po Praze si účtujeme 150 Kč, stejnou cenu zaplatíte za menší zásilku doručovanou v rámci celé České republiky. Zásilky s váhou nad jeden kilogram jsou expedovány podle cenových sazebníků dopravců, a to v řádech stokorun. Veškeré informace o způsobu a ceně dopravy naleznete na našich internetových stránkách.

Ověřené vrakoviště Citroen je orientováno na jakostní použité díly Citroen, jejich výkup i prodej, ručí rovněž za on-line výkup havarovaných aut. Můžete se s námi spojit telefonicky, nebo přes poptávkový formulář a my si s vaším nepojízdným či bouraným vozem poradíme. Efektivně vám nepojízdný automobil oceníme, tím ušetříte nemalou částku před nákupem nového vozu. Všelijaký výkup havarovaných aut vrakoviště Citroen je tak nesrovnatelný s cenami jiných vrakovišť.