Naše prsteny stříbrné a náušnice stříbrné vkusně doplňují zirkony a jiné syntetické kameny

11.08.2020

Krystaly Swarovski jsou odpradávna zpracovávány s důrazem na efekt. Naše firma Čištín, s. r. o., má v nabídce rozličné šperky Swarovski, dále náušnice stříbrné, prsteny stříbrné a všelijaké přívěsky. Naše klenotnictví nabízí elegantní prsteny stříbrné a zlaté, krásné náušnice stříbrné a zlaté, různé přívěsky ze stříbra či zlata ozdobené syntetickými kameny. Působivý český vltavín, efektní granát, pozoruhodný přírodní ametyst, neotřelý topaz, populární olivín, pravá říční perla černá, bílá, lososová, růžová i stříbrná efektně zkrášluje naše klenoty.

Šperky Swarovski s nádhernými efekty
Šperky Swarovski s nádhernými efekty

Nakupte si překrásné šperky Swarovski s nádhernými efekty a barvami

Kvalitní šperky z našeho obchodu zdobí krystaly Swarovski. Jakostní šperky Swarovski se vyznačují precizní výrobou, efektním a barevným opracováním. Nabídka pojímá módní náušnice stříbrné, masivní i elegantní prsteny stříbrné i drobné přívěsky pro děti. Zákazníci si oblíbili hlavně tyto krystaly: čistý krystal, tanzanit, ovšem i působivý light azore, další krystaly light rose, emerald, ametyst, topaz, olivín, siam, safír, chrizolit, také krystal vitrail light, ale i AB krystal či fuchsia.

Perfektně vyvedené náušnice stříbrné pro všechny věkové kategorie, muže, ženy a děti seženete v našem klenotnickém obchodě

Bohatá nabídka precizně zpracovaných šperků, zahrnující také náušnice stříbrné, je perfektně okrášlena opracovanými krystaly Swarovski, zirkony, nebo jinými drahými kameny. U každého šperku se počítá s důkladným upevněním krystalů nebo kamenů, aby se krystal či kámen mimovolně neuvolnil. Vnější povrch každé prodávané náušnice stříbrné je pokryt čistým rhodiem, jež podněcuje celkovou rezistenci náušnice stříbrné a při tom zabraňuje oxidaci šperku.

Úžasné prsteny stříbrné mnoha typologií

Nabídka našeho klenotnictví pojímá prsteny stříbrné zdobené zirkony, případně dalšími syntetickými kameny. Stříbro o ryzosti 925/1000 se používá při výrobě prstenů, čisté rhodium znovu pomáhá výsledné úpravě prstenů jako u náušnice stříbrné. Protože muži i ženy mají stříbrné prsteny zařazeny mezi nejoblíbenějšími šperky, v naší nabídce jsou nádherné prsteny stříbrné mnoha velikostí. A tak je nutné do objednávky napsat i velikost prstenu.