Naturální kosmetika, eko výrobky i domácí spotřebiče v jednom e-shopu

19.08.2020

Přehledný internetový obchod VK-nature.cz je snem každé hospodyňky, která přemýšlí ekologicky, úsporně i efektivně. Pořídit zde můžete přírodní kosmetiku, spotřebiče do domácnosti i ekologické produkty. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací i doplňků do bytu, domácích potřeb a domácích elektrických spotřebičů je společnost Dedra. Zdravou výživu pak dodává společnost DNM. Na produkty z Reishi houby se specializuje DXN. Na přírodní bioinformační výrobky se specializuje firma ENERGY. V nabídce je k dispozici také vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, nebo např. magnetické šperky Energetix.

Naturální kosmetika a eko výrobky
Naturální kosmetika a eko výrobky

Ekologické drogistické výrobky jsou doménou firmy Dedra. Kosmetika je prostá jakýchkoliv chemických látek, splňuje přísná kritéria a náročné evropské atesty. Zboží od firmy Dedra je tak vhodné pro spotřebitele s alergiemi. Protože považuje Dedra za důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Domácí potřeby představují například přípravky na obuv, kůži či podlahy. K dostání je také autokosmetika a čisticí prostředky na skla a koberce, osvěžovače vzduchu a textilií.

V kategorii nazvané Dům a zahrada je k dostání řada produktů pro domácnost: koberce, textil, dekorace, dekorativní vázy, hodiny, budíky a domácí spotřebiče. Za zmínku stojí například nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Novinkou sortimentu je pak multufunkční varné a tlakové centrum Combivar. Multifunkčnost spočívá v nahrazení 16 různých kuchyňských robotů. Combivar šetří čas i peníze stejně jako multifunkční robot Dedra Varmix.