Nemůžete usnout, protože vás rozptyluje světlo z pouličních lamp?

07.06.2019

Jsou vaše okna během léta vystavena neustálému slunečnímu žáru? Anebo se jen chcete schovat před všetečnými sousedy? Většina zákazníků řeší podobný problém: vybrat si vnitřní stínění, případně současně venkovní stínění. Někomu pomůžou prosté venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy, pergoly, případně praktické svislé fasádní clony, v opačných případech zas mohou pomoci vnitřní žaluzie, anebo textilní sítě, případně prospěšné sítě proti veškerému hmyzu. Obvykle se nenalezne pouze jedno řešení.

Venkovní rolety
Venkovní rolety

Nejlepším a užitečným řešením úplného zastínění oken bývají populární rolety. Populární venkovní rolety Climax se stanou vaším ochráncem oken před veškerými povětrnostními vlivy, rolety přispívají k minimalizaci rámusu zvenku a k tomu přispívají k nepřístupnosti do objektu. A tak se rolety využívají jako ochrana před slunečními paprsky, avšak rolety Climax také spolehlivě izolují jakýkoliv objekt. Jestli vám více vyhovuje nějaká designová možnost, moderní pokoj vám pomůžou zútulnit rozmanitá textilní stínění, jako jsou dekorované látkové rolety, anebo rozličné plisé žaluzie, osobité japonské posuvné stěny a různé vertikální žaluzie Climax. Všechny textilní kolekce Climax mají bohatou barevnou paletu, veškeré použité látky jsou velice kvalitního zpracování se zajímavým dekorem.

Díky zmíněným kladům se venkovní rolety Climax staly užitečnou okrasou mnoha domů. Druhy rolet jsou rozděleny podle jednotlivého zpracování lamel, způsobem ovládání a montování: u novostaveb a rekonstrukcí doporučujeme použít rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, dohotoveným stavbám více sluší rolety s přiznaným boxem. Veškeré rolety Climax se dají ovládat dálkově, jsou opatřeny motorem.

Chládek a stín na vašem balkoně nebo terase budou mít na svědomí markýzy od největšího tuzemského výrobce Climax, k jejimž hlavním kladům patří především zajištěná konstrukce, pevné látky v bohatém barevném provedení plus spousta efektivních součástí. Také na markýzy, stejně jako na námi dodávané rolety, venkovní rolety a jiná stínění, ale i na montáž, poskytuje Climax prodlouženou záruční lhůtu na čtyři roky.