Nemůžete zabrat před spaním, protože vaše sladké usínání maří světlo z ulice, poránu vás budí sluneční paprsky?

12.08.2020

V létě jste vystaveni napospas slunečním paprskům nepřetržitě svítícím do vašich okenních skel? Nebo se jen chcete ukrýt před zvědavými pohledy slídivých sousedů? Jako řešení této otázky si klienti vyberou stínění vnitřní, nebo současně venkovní stínění. Někdy postačí venkovní žaluzie, hezké venkovní rolety, dokonalé markýzy a pergoly, nebo oblíbené svislé fasádní clony, v jiných případech zase vnitřní žaluzie, látkové sítění nebo sítě proti hmyzu. Výhodné řešení většinou nebývá nikdy jen jedno.

Rolety Climax
Rolety Climax

Rozmanité rolety jsou efektivní možností úplného zastínění oken. Venkovní rolety Climax spolehlivě obrání všechny vaše okenní tabulky před jakoukoliv nepřízní počasí, venkovní rolety spolehlivě dovedou snížit hluk z okolí a k tomu přispějí k obraně domu. A proto jsou venkovní rolety Climax velmi často používány jako účinná obrana před sluncem, ale také jako zábranu před únikem tepla. Pokud ale sháníte více vkusnou stínící variantu, příjemné, moderní bydlení mohou dotvořit stínící textilie stínění, jako jsou různé látkové rolety, nebo také plisé žaluzie, praktické japonské posuvné stěny a užitečně vertikální žaluzie Climax. Textilní kolekce mají bohatou barevnou škálu, mají neotřelé dekorování a použité materiály jsou velice kvalitní.

Díky svým jedinečným vlastnostem se venkovní rolety Climax staly oblíbeným doplňkem oken. Typy rolet se různí podle zhotovení lamel, formou ovládání a montáže: k novostavbám a rekonstrukcím doporučujeme rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, rolety s přiznaným boxem více sluší dokonšeným stavbám. Námi nabízené rolety Climax se mohou ovládat na dálku, mají motorový pohon.

Efektivní zastínění na balkoně a terase stoprocentně zajistí markýzy od největšího českého producenta Climax, mezi jejichž pozitiva se řadí zejména spolehlivá konstrukce, odolné a pevné materiály různého barevného vyvedení a dekorů, s bohatým sortimentem různých doplňků. Též na zmíněné markýzy, stejně jako na všechny rolety, venkovní rolety a ostatní sortiment, poskytuje Climax prodlouženou čtyřletou záruku.