Nízkoenergetické domy představují moderní a levnou variantu bydlení

07.08.2020

Mít vlastní nemovitost je snem téměř každého z nás. Máte-li představu o koupi nebo stavbě domu na klíč, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Naše firma totiž může hrdě prohlásit, že naši práci ocenilo mnoho spokojených zájemců o šetrné bydlení. Naší specializací jsou pak nízkoenergetické domy a domy na klíč. Pro naši firmu - Domky CZ je stavba domu hlavně výstavbou šťastného domova.

Domy s nízkou energetickou náročností
Domy s nízkou energetickou náročností

Stavíme domy s nízkou energetickou náročností

Při samotné stavbě využíváme přednosti zděných staveb a dřevostaveb. Užívány jsou technologie z betonových skořepinových tvárnic nebo z cihelného a pórobetonového zdiva. Samotná stavba domu pak v sobě pojí nízkou energetickou náročnost s pevností a stabilitou. Pokud si chcete postavit domeček svépomocí, zvolte si z našich nabízených typologií a my vám pomůžeme se založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a rovněž je vám možné poskytnout stavební dozor.

Stavba domů na klíč

Z nabídky společnosti Domky Cz si vyberete dům podle svých představ a pak už jen sledujete, jak spolehlivě a rychle výstavba probíhá. Již hotové domy na klíč předáváme po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka obsahuje celou řadu různých typologií nízkoenergetických domků, kde si je možné vytvořit vlastní plán dipozičního řešení interiéru. Všechny požadavky jsou respektovány.

Garancí bezpečené budoucnosti jsou nízkoenergetické domy

Oblíbené jsou nízkoenergetické domy hlavně pro své nízké náklady na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky poměrně krátké časové lhůtě, která je pro stavbu potřebná. Největší výhodou těchto domků je energetická nenáročnost, která je poznat už při prvním vyúčtování. Naše nízkoenergetické domy stavíme hned v několika variantách, které ladí s okolím domečku.