Ochrana majetku pomocí fotopastí

15.01.2020

Fotopast je praktický přístroj, který má mnoho možností využití. Lapit se do ní může jak zvíře, tak člověk. Nyní se podívejme na to, k čemu všemu je lze využít, jak vybrat vhodné fotopasti a kde je pořídit.

Fotopast
Fotopast

Sledujte zvěř a její pohyb

Fotopasti využívají především lesníci a myslivci, kteří s nimi monitorují pohyb zvěře. Mají je i ochránci zvířat, kteří sledují hlavně ohrožené druhy zvířat a jejich případný návrat do ČR. Za pomoci fotopastí se například zjistilo, že se do ČR opět vrací rysové a že se třeba u Doks zabydlela vlčí rodina.

Fotopasti proti zlodějům a vandalům

Fotopasti velice rádi využívají také majitelé nemovitostí, kteří s jejich pomocí ochraňují svůj majetek. Využívají je také městští a obecní strážníci, kteří je přidělávají tam, kde byl například opakovaně kraden obecní majetek.

Ideální fotopast a její výběr

Jestliže se ve výběru fotopasti moc nevyznáte, nechejte si radši poradit. Každý dobrý obchodník by vám měl dokázat poradit s ohledem na vaše přání. My bychom vám pak chtěli doporučit značku fotopastí UO Vision. Avšak to neznamená, že se mezi nimi objeví taková fotopast, která bude odpovídat zamýšlenému účelu. A kde fotopasti vybírat? Doporučit je možné třeba internetový obchod Foto Málek, který se na prodej podobného sortimentu zaměřuje. Jeho sortiment ale zahrnuje také kamery do auta značky CEL-TEC. Pro nákup zde pak kromě příznivých cen a rychlého dodání svědčí i skvělý servis. Také je možné sem zaslat dotaz a to jak obecný, tak i ke konkrétnímu zboží, a během mžiku dostanete odpověď. Navíc čekejte odpověď od zkušeného profesionála, takže to bude odpověď zcela fundovaná. A to je poměrně dost důvodů, proč nakupovat právě v tomto e-shopu.