Ohýbání trubek za studena – kvalitní trubky pro různé projekty

11.08.2022

Ohýbání trubek je klíčovou službu pro mnoho rozmanitých projektů. Různé oblasti využívají ohýbané trubky. Neváhejte se obrátit na profesionály, kteří nabízí komplexní služby a uspokojí tak náročné projekty.

Ohýbání nerezových trubek

K ohýbání tenkostěnných i silnostěnných profilů trubek je využívána nejmodernější technologie, která nabízí špičkové výsledky. V dílně Amilu realizují ohýbání trubek na CNC ohýbacím stroji s digitálním měřením. Je vhodný pro ohýbání trubek v opakujících se sériích, umožňuje také ohýbání jeklů. Pro nejvyšší kvalitu je navíc ohýbačka vybavena hydraulickým vyhlazovačem a boosterem pro vnější vyhlazení ohýbané trubky a kuličkovým trnem s automatickým přimazáváním proti bortění trubky v ohybu. Ohýbání nerezových trubek tak udržuje vysokou kvalitu.

Ohýbání trubek

Kromě samotného ohýbání trubek společnost nabízí také konečné zpracování ohýbaných trubek. Samozřejmostí je například řezání, odhrocení a signování konců ohýbaných trubek. Dále pak zužování a roztahování konců trubek, vrtání otvorů, svařování a povrchové úpravy. Profesionálové se specializují na ohýbání trubek z běžné oceli, hliníku i nerezu. Pracují se slabostěnnými i silnostěnnými trubkami o průměru do 80 mm, větší průměry jsou zajišťovány následně v kooperaci.

Ohýbání trubek za studena

Moderní CNC ohýbací stroje umožňují ohýbání hliníkových profilů i ohýbání ocelových profilů trubek a jeklů. Ať už tedy sháníte základ pro jakýkoliv projekt, Amilu vám nabídne optimální možné řešení. Ohýbání trubek za studena zajišťuje skvělé výsledky. Specifikace průměrů ohýbacích nástrojů a možnosti rádiů ohybu získáte na základě vašeho požadavku průměru ohýbané trubky. Stačí jednoduše zaslat poptávku se specifikacemi, na jejímž základě lze najít vhodné řešení.

Zakázkové ohýbání trubek využijete při různých projektech, neváhejte se proto obrátit na profesionály.