Paintless Dent Repair: Profesionální oprava karoserie bez poškození laku

09.02.2023

Důlky v karoserii mohou být nepříjemným strašákem. Ovšem díky metodě PDR se jich lze relativně snadno zbavit. A to bez poškození laku, díky čemuž je zachována hodnota vozidla. Poznejte lépe tuto metodu a staňte se profesionálem v oboru.

Paintless Dent Repair

Paintless Dent Repair nabízí šetrný způsob opravy karoserie. Poradí si s menším i větším poškozením. Technologie PDR však vyžaduje značné znalosti a preciznost. Díky školení PDR je můžete získat i vy. Věnovat se vám budou profesionálové s bohatou praxí a špičkovým know-how. Nabízí se tak skvělá příležitost, jak si otevřít nové možnosti v podnikání. Během několika týdnů se z vás může stát odborník, který si poradí s různými deformacemi karoserie - bez poškození laku.

Kurz PDR

Technologie PDR sice není příliš složitá, ovšem stát se mistrem vyžaduje úsilí. Ještě než kurz PDR začne, máte příležitost si prověřit své schopnosti. Během vstupního testu zjistíte, zda je pro vás školení vhodné. Nic tak neriskujete. Pokud se rozhodnete jít do toho, čeká vás základní průprava v teorii i praxi a následuje podrobnější školení pro opravu větších deformací. Po úspěšném zakončení získáte certifikát, který vám usnadní uplatnit se v oboru.

PDR

PDR školení je skvělou příležitostí. Těšit se můžete na špičkové studijní prostředí a hlavně odborníky, kteří vám předají dlouholeté zkušenosti. Kromě certifikátu získáte také přístup k online informačnímu systému PDR PAD, který se postará o administrativu spojenou s opravami. A v případě zájmu můžete nadále spolupracovat s profesionály a stále se zdokonalovat. Ať už jako partner firmy, či rovnou jako její součást.

Paintless Dent Repair nabízí špičkové výsledky, díky čemuž jde o oblíbenou metodu oprav. Díky jedinečné příležitosti se i vy můžete stát profesionálem v oboru.