Plesové šaty, které mi všechny záviděly

11.11.2019

Když jsem si před několika lety prosadila svou a založila jsem tak, v té době malou rodinnou firmu, která se zabývala výrobou dětských šátků na nošení, netušila jsem, jak daleko mě tato má vášeň posune a kde budu se svým podnikatelským záměrem za pět let. Dnes je z mé malé rodinné firmy velká, prosperující firma, která nemá o nové zákazníky z řad maminek, nouzi. Tudíž jsem na počest pětiletého výročí mé firmy uspořádala pro své zaměstnance firemní ples v místním divadle. Takováto událost si samozřejmě žádala velmi dobře padnoucí plesové šaty, které jsem si pořídila od mé oblíbené značky luxusních šatů Jovani. Musím se pochlubit, že ten večer jsem oblékla skutečně nevšední róbu, kterou mi každý tiše záviděl.

Plesové šaty Jovani
Plesové šaty Jovani

Prodej plesových šatů, které mají tradici

Značka Jovani se zaměřuje zejména na prodej plesových šatů, které mají tradici. Šaty jsou nevšední, neokoukané, možná i lehce provokativní, což k tomu neodmyslitelně patří a já i má sestra Alice, je prostě milujeme. Společně jsme je totiž poprvé oblékly v momentě, kdy nás čekal reprezentativní ples za příležitosti oslav sestřina velkého knižního počinu. Sestra totiž vydala před osmi lety svou první knihu o sebereflexi a k této příležitosti se po křtu knihy konal skutečně významný ples, na kterém jsem obě garderobu módní značky Jovani, oblékly. I v našem soukromém životě tak mají tyto plesové šaty dlouhou tradici.

Dlouhé plesové šaty byly mou podmínkou

Jelikož jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství, chtěla jsem si vybrat dlouhé plesové šaty, na kterých jsem trvala i přesto, že můj muž by mě raději viděl v kratičkých minišatech, o čemž nemohla být v mé situaci ani řeč. Ač na mě, dle slov mého okolí stupňující se těhotenství není vůbec vidět, já jsem opačného názoru a cítím se již nyní jako obrovská bílá velryba. Naštěstí je u plesových šatů této značky skutečně z čeho vybírat, tudíž jsem si vybrala dokonale padnoucí červené šaty s příjemným rozparkem, ve kterých jsem se cítila jako bohyně.