Pokrokové římské rolety a praktická zastínění všech druhů jsou ozdobou mnoha domů a bytů

16.08.2020

Moderní společnost invence.net je plnohodnotným hráčem na trhu s praktickými doplňky do každé domácnosti. Dodávka a montáž zastínění je působištěm mladé, rychle rostoucí společnosti, jež realizuje různé typy zastínění. Zabezpečení neměnné jakosti, dlouholeté trvanlivosti a nefádní design jsou známkou jakosti námi dodávaných zastínění. Římské rolety, látkové rolety s potiskem, funkční dvojité rolety, případně bateriové rolety a nanorolety, rolety a žaluzie do střešních oken dodává Invence. net - rolety Praha po České republice i na Slovensko.

Moderní zastínění bytu
Moderní zastínění bytu

Orientujeme se také na horizontální a vertikální žaluzie, krásné dřevěné žaluzie, vkusné garnýže, rozmanité závěsy a záclony, účinné markýzy, venkovní žaluzie mnoha druhů, či předokenní rolety, markýzy pro zimní zahrady více druhů, korbové markýzy. Dodáváme, montujeme a servisujeme módní screenové a PVC rolety a účinné sítě proti hmyzu. Dodáváme všechny typy zastínění od věhlasných českých a zahraničních dodejců: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, případně Bematech a Warema. Realizované objednávky nám prověřují zkušení bytoví návrháři, dále také projektanti a návrháři.

Námi prováděné práce jsou v komplexním rozsahu od A do Zet. Při vašem výběru stínících výrobků doporučujeme využít naše odborné poradenství a následné zaměření specializovaným technikem. Na vaše přání můžeme předložit vizualizaci a kalkulaci. Daná zastínění smontujeme a postaráme se i o záruční a pozáruční servis. Námi nabízená zastínění jsou převážně s pětiletou lhůtou záruky. Nabídka zastínění je rozšířena o sympatické novinky a akce. Současně je do novinek zařazena kolekce látek na plisé žaluzie, anebo například digitální celoplošný potisk textilních rolet, japonských stěn, případně vertikálních žaluzií.