Pokrokový projekt Moje síla dokáže oddálit přicházející deprese a nemilé krize středního věku

12.08.2020

Nevyužitá chuť do práce, představa úbytku libida a mužství, nadcházející deprese, obvyklá krize středního věku a stres. Pojetí, jakými se zaobírá mnohý muž. Kam zapadl lidský úděl? Jak se ovládá psychické vypětí, nežádoucí myšlenky, deprese, úzkostné pocity, že nevíme jak dál a život pozbyl význam? Objevný program Moje síla je zaměřen speciálně na muže, již se nějakým způsobem nedovedou najít, hledají vlastní uplatnění, případně mají velký zájem o spiritualitu. Výcvikový a léčebný projekt Moje síla byl vymyšlen i pro muže, kteří touží mít ideální kondici, nebo chtějí mít jasné myšlení a umět se radovat ze života.

Krize středního věku
Krize středního věku

Avšak rádi oslovíme i ty z vás, kdo nechtějí jít se stádem, případně hledá čerstvý životní kurz, mají v plánu poznat něco víc, než je doteď potkalo. Prověřený koučing projektu je soustředěn na muže v krizových situacích, nebo dá radu těm, kdo touží po novém životním směru. Protože je nám blízká spiritualita, a proto je koučing programu Moje síla orientován jak na duševní pohodu, tak na viditelný fyzický vývoj, zdraví a kondici. Tomu jsou obětovány naše programy.

Průběžný Roční program je orientován na Sílu Těla a Sílu Mysli. Ale program Chci změnu je zase orientován na Sílu Srdce. Odborný koučing Cesty poznání a koučing růstu Síly jsou zahrnuty v Pobytových programech, které se konají na Krétě a v Thajsku. Fyzické činnosti jako thajský box, běh nebo free diving jsou vyváženy lekcemi duševního růstu, lekce sebepoznání a fungování emocí. Během celého roku se můžete přidat do Průběžného programu konaného v Praze. Při sportovních aktivitách si odpočinete u relaxačních cvičení. Trénink mozku je založen na fyziologické podstatě, o Sílu Myšlenky se opírá i koučing. Lektoři připravují jednotlivcům Individuální program tak, aby došlo k fyzickému zdokonalení, případně uvolnil stres, vyřešil složitou situaci, dosáhl harmonie a pohody.