Pořádek do financí vám přinese účetní systém Pohoda

27.01.2020

Máte živnost a účetnictví není váš šálek čaje? Eventuálně by vám v zaměstnání vyhovovat propracovaný účetní program? Pak už jste nEjspíš někdy zaregistrovali výtečný účetní systém Pohoda, jenž je přehledně uspořádaný a flaxibilní. Bezchybný ekonomický systém Pohoda zjednoduší finanční evidenci, adaptuje se na osobní požadavky uživatelů.

účetnictví Pohoda
účetnictví Pohoda

Profesionální účetní systém Pohoda je tu ve více variantách

Kvalitní účetní systém Pohoda má přední místo na tuzemském trhu, uživatelé si jej vychvalují. Profesionální účetní systém Pohoda pro vedení daňové evidence i účetnictví je díky své komplexnosti používán fyzickými i právnickými osobami. Pomáhá především podnikatelům s vyššími ročními obraty, avšak usnadní vedení účetnictví i živnostníkům s menšími obraty, kteří spíše využívají vedení daňovou evidenci než výdajové paušály.

Při instalaci konkrétního programu účetnictví Pohoda zohledněte, zda si skutečně přejete vedení účetnictví anebo daňovou evidenci. Protože uvedený účetní systém Pohoda přichází s variantami pro daňovou evidenci i účetnictví. Varianta s oběma typy se hodí pro účetní firmy. Také nadstavba softwaru účetnictví Pohoda pro skladování a fakturování může být někomu k užitku.

Spolehlivý účetní systém Pohoda bude každému pomocnou rukou

Konkrétní ekonomický systém Pohoda si pak můžete vybrat na webových stránkách ucetni-systemy.cz, kde jsou ucelené informace o daných programech. V tabulce jsou přehledně umístěny všechny možnosti systému, zvláště Standard, Jazz, Mini, Lite, Profi, navíc ještě Komplet a Prémium, podle nich uvidíte, co dovedou. Po zkušební dobu můžete testovat některou ze základních licencí. I když netoužíte po velké investici do účetnictví Pohoda, vybavte si minimalizování chyb v účetnictví a úsporu času, kterou vám do budoucna přinese.