Pořiďte si i Vy udírnu, gril nebo zahradní krb

12.12.2018

Zahradní krby, udírny i zahradní grily rozhodně patří mezi oblíbené doplňky, které si své místo najdou na většině zahrádek či dvorcích rodinných domků. Trávíte rádi čas se svými nejbližšími u dobrého jídla z rozpáleného grilu? Právě teď je jedinečná možnost pořídit si jej. Přece jen, grily i krby se vyplatí pořizovat na začátku sezóny.

Zahradní krby
Zahradní krby

Zahradní krby Věříš

Na prodej a samotnou výrobu zahradních krbů se pak specializuje firma Zahradní krby Věříš, která má už patnáctiletou tradici. Zahradní krby vyrábí tato firma v několika různých provedeních. Pokaždé se jedná o víceúčelový krb, jehož součástí je i domácí udírna. Všechny zahradní krby pak podléhají přísným normám kvality a jsou vyrobené z vápenopískových cihel, které se skvěle hodí na každou zahradu. Vybrat si pak můžete až z 6 typů krbů. Všechny modely pak mají dlouhou životnost a navíc také originální design.

Krb, gril či třeba udírna?

Někdy bývá složité se rozhodnout, co přesně si vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Zahradní grily této doby mají velkou výhodu nejen v menších rozměrech, ale i v možnosti snadného přemisťování. Jestliže tedy nemáte pergolu nebo altán, kde byste chtěli mít umístěný zahradní krb, je rozhodně lepší koupit gril. Ten je pak tedy možné využít tam, kde budete chtít.

U společnosti Zahradní krby Věříš je pak možné zakoupit jak samostatné udírny, tak i udírny, které jsou rovnou součástí krbů. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, jelikož ho můžete použít nejenom k okamžité přípravě masa, zeleniny nebo ryb, ale můžete si doma připravit i své vlastní uzené maso.

Navštivte vzorkovou prodejnu v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Jestliže si nebudete vědět rady, zde vám pomohou.