Postele na míru

17.02.2019

Každá ložnice by měla představovat místo pro odpočinek, oddech či jako místo pro radovánky. Vytvořte si takovou místnost u sebe doma i vy! Ať už si budete přát postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele nebo například ložnicový nábytek, pokaždé bude při jejich výrobě bráno v potaz zejména vaše pohodlí, spánek a hlavně zdraví.

Postele na míru
Postele na míru

Pořiďte si postel na míru

Přesně dle vašich přání vám jsme schopni vyrobit postele na míru. Ložnice na míru představují postele, nábytek, čalounění i dveře. Při výrobě se pracuje zejména s kvalitním dřevem a dýhou, kterou je možné uspořádat do zajímavých obrazců, nebo ve vlisované listy. V nabídce máme také dekorace na míru, které umíme i podsvítit. Nová ložnice se tak stane nejzajímavější místností.

Čalouněné postele pro vaše pohodlí

Pokud si do své ložnice přejete skutečně pořádnou postel, svěřte se do našich rukou. V nabídce najdete také čalouněné postele a sedací soupravy. Čalounění je umně zasazeno do bukové kostry z korpusem vyrobeného na přání jednotlivých klientů. Kvalitu čalouněného nábytku představují hlavně soupravy Afrodité, Mondo, Elano, Dafné a další. Velmi kvalitní a moderní zpracování dělá z čalouněné postele jedinečný nábytkářský skvost.

Postele z masivu, aneb Aby se vám dobře spalo

Každý, kdo si zakoupí postel, očekává, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako pohodlnost, elegantnost a co nejdelší životnost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Postele z masivu se vyrábějí z bukového dřeva, které se pyšní dlouhou životností. Právě postele z masivu mají robustní konstrukci a obvyklé rovné linie. Mohutný rám drží profilová střednice bez středové nohy, která již není potřeba.