Projekt Moje síla

15.07.2019

Nulový zájem o práci, utkvělá představa ztráty mužství a libida, úplné psychické vyčerpání, krize středního věku a časté deprese. To jsou vidiny, jimiž se často se zaobírá leckterý muž. Kde se ztratil smysl lidského bytí? Jakým stylem můžeme opanovat stres, záporné myšlenky, deprese, úzkostné představy, že neznáme svoji životní cestu? Výtečný program Moje síla je skutečným východiskem pro ty muže, již se pořád hledají, neumějí se realizovat, případně je zajímá duchovno. Výcvikový program Moje síla se soustředí na chlapy, již si přejí mít skvělou kondičku, chtějí mít pronikavé myšlení a energii do života.

Moje síla
Moje síla

Obracíme se i na ty, kdo touží po originalitě, kdo hledají nový životní směr, rádi by poznali cokoli odlišného, než doposud poznali. Léčebný koučing pomůže i těm mužům, kteří se nacházejí na životní křižovatce, nebo poradí těm, kdo si žádá změnu. Protože se zajímáme rovněž o duchovno, a tak koučing soustředíme jak na duševní vývoj, tak na ideální fyzický vývoj. Na to se zaměřují naše programy.

Na Sílu Těla a Sílu Mysli se orientují lekce Ročního programu pro vytrvalce. Závažná Síla Srdce je hnacím motorem lektorského plánu Chci změnu. Pobytové programy za hranicemi Česka se soustředí na koučing pro Cestu poznání a růst Síly. Sportovní činnosti jako thajský box, běhání nebo free diving doplňují přednášky osobního rozvoje, koučing emočních projevů a koučing sebepoznání. Do Průběžného programu v Praze se zájemci přihlašují v průběhu roku. Během lekcí thai boxu a budování fyzičky je čas na meditace a relaxaci. Fyziologická podstata tréninku mozku je součástí tohoto programu, vede jej Síla Myšlenky. Individuální program kouč nastavuje pro jednotlivce tak, aby se protrénoval, přivodil si duševní pohodu, vyřešil nástrahy života, nalezl osobní štěstí a byl v pohodě.