Prostředky proti škůdcům

27.12.2019

Na e-shopu Pasti.cz snadno seženete absolutně spolehlivé přípravky učené k likvidaci a vypuzení nezvaných ničitelů z bytů, budov, ale i ze zahrad a hospodářských míst Efektivní přípravky účinně fungují v souboji jak s myšmi, krtky, hlodavci, tak rusy, rybenkami a se šváby. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, ohavné štěnice a dotěrný hmyz jsou zničeni, případně zapuzeni účinnými přípravky z e-shopu Pasti.cz. 

Past na potkany
Past na potkany

Bohatý sortiment internetové prodejny Pasti.cz obsahuje rovněž odchytové klece na zvířata, pasti na krtky, myši, potkany, hryzce, perfektní spreje na kuny, anebo elektronické plašiče ptáků a zvířat. V e-shopu Pasti.cz jsou zájemcům k dispozici také účinné jedové stanice více druhů, důležité odpuzovače zvěře proti zničení stromků, různé přípravky na plevel, dýmovnice proti krtkům. Bohatý sortiment internetového obchodu Pasti.cz zahrnuje také rozmanité travní směsi, potřebné substráty a hnojiva, eventuálně urychlovače kompostu. S námi se zahradničení stává potěšením, válka se zahradními škůdci definitivně skončila.

Sortiment zahrnuje hubící prostředky na štěnice více typů. A proto si můžete pořídit například akční set na štěnice, v němž je postřik spolu s odchytovými pastmi. Působení postřiku je dlouhodobé, štěnice likviduje ještě 7 dní od aplikace. Úplně zlikvidovat štěnice se zadaří i s pomocí speciálních sprejů, roztoků, prospěšné jsou i dýmovnice. I mravenec se stává vetřelcem v rodinném domě, kuchyni, ale i za domem. Na nepříjemné mravence také zabírají různé nástrahy, spreje na mravence, gely, avšak také biologické granuláty. Některý hmyz lze zahubit i produkty proti mravencům.

Takový slimák se hubí těžko, ale my vám pomůžeme. Souboj slimák versus zahrádkář se opakuje snad každoročně. Co funguje spolehlivě na slimáky? Prostředek Ferramol. Výhody Ferramolu spočívají nejen v účinnosti, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Dalším oblíbeným a účinným prostředkem na hubení slimáků z obchodu pasti.cz je biologický přípravek Nemaslug, v němž jsou živé organismy, které slimáky plošně a dlouhodobě hubí. Prostředek Nemaslug je aplikovatelný v zemědělské půdě, drobných zahradách, ale i sklenících a volných prostranstvích.