Relaxační vířivky, mobilní vířivky a infrasauny

17.08.2019

Nejen parné dny jsou stvořené pro dokonalou relaxaci a regeneraci organismu i ducha. Hektický životní styl by se měl vyrovnávat odpočinkovými aktivitami, kam patří masáže, rekreační sport, nebo zdraví prospěšné wellness, dále aktivní oddech, pobývání v zeleni, práce na zahradě, jakákoliv hobby, nebo kulturní a společenské zážitky. Usnadníme vám pořízení domácího wellness, které může zahrnovat vířivé vany, cenově dostupné mobilní vířivky a infrasauny.

Vířivka
Vířivka

Úplnou očistu organismu zařídí také vířivé vany

Sportující lidé, fyzicky zaměstnaní lidé, lidi se starším datem narození, avšak i mládež v rozpuku nebo malé děti jistě využijí všech kladů, jež mají oblíbené vířivé vany. Jednoduché zhotovení vířivé vany v současnosti dává možnost vestavění vířivé vany v koupelně obvyklých rozměrů, v každé zahradě, či za domem, přízemních místnostech, avšak i v obývací místnosti nebo na jachtě. Prodáváme menší vířivé vany, ale také vířivé vany pro větší množství osob. Vše závisí na nárocích a vkusu každého klienta, naši nabídku dokážeme přizpůsobit každému.

Užitečné mobilní vířivky potěší dospělé i děti

Trh s domácími wellness potřebami se čím dál blíže přibližuje zákazníkovi. A tak náš sortiment pojímá praktické a levné mobilní vířivky, jež se mohou pyšnit jednoduchým a rychlým smontováním, avšak i velmi uspokojivou cenou. Aktuálně jsou nejpopulárnější mobilní vířivky - spa, pro jejichž zhotovení se použily kvalitní materiály jako laminované PVC a syntetická kůže. Dokonce až čtyři osoby se pohodlně vejdou do mobilní vířivky. Žádné mobilní vířivky není třeba nafukovat ústy, ani kompresorem, neboť mobilní vířivky jsou opatřeny automatickým hustícím mechanismem. Užitečné mobilní vířivky samozřejmě pojímají trysky s vodními proudy.

Obtíže se zdravím pomůžou vyřešit infrasauny

Ideální proporce domácí infrasauny jsou jejím důležitým plusem. Ohřívání organismu s pomocí infračervených paprsků je hlavním přínosem infrasauny, více informací přinášejí naše webové stránky. Neplaťte tedy za vstupenky do občanské sauny, ode dneška si ji můžete užívat v soukromí.