Restaurace TOP Benecko nám vykouzlila úsměv na tváři

05.10.2020

Restaurace Benecko mi nebyla cizí, jelikož jsme na tomto místě pořádal firemní hostinu pro své zaměstnance, a tudíž jsem věděl, že se zde skutečně velmi dobře vaří a byla by škoda toto místo neukázat také své manželce, se kterou jsem slavil desetileté výročí naší svatby. Manželka byla z mého návrhu nadšená a radostně souhlasila. Na Benecko jsme se tak vydali hned druhý den ráno s tím, že si večer zajdeme právě do této restaurace, která se nachází mezi Jilemnicí a Vrchlabím a oslavíme zde ve velkém stylu náš desetiletý sňatek. Samozřejmě jsem předtím nezapomněl ani na rezervace restaurace. Benecko je totiž velmi oblíbenou turistickou destinací, a tak mi bylo jasné, že by naše večeře nemusela bez rezervace proběhnout podle plánu. Naštěstí nás tato moderní horská restaurace usadila a celý večer se o nás dokonale starala, tedy tamní personál, který byl naprosto dokonalý.

Restaurace TOP Benecko
Restaurace TOP Benecko

Restaurace Benecko nás nadchla

Restaurace Benecko nadchla nejen mou ženu, která zde byla úplně poprvé, nýbrž znovu také překvapila i mě, a to naprosto famózní večeří, která se skládala hned z několika chodů. Velmi kvituji, že zde pracují pouze s lokálními kvalitními surovinami, jelikož na kvalitě jídla je to nesmírně znát. Tato top restaurace Benecko mě tak znovu přesvědčila o tom, že ještě stále není v naší zemi zcela mrtvé gastronomické umění, což je velmi dobrá zpráva. Pokud tedy nevíte, kam do restaurace na Benecku, které je mimo jiné plné nevšedních krás, a to jak v zimě, tak také v létě, rozhodně neuděláte chybu, když navštívíte tuto nevšední restauraci, kde vaří v otevřené kuchyni a vy koncert kuchařského umění vidíte naživo ještě předtím, než vám přinesou talíř s vaším jídlem.

Rozhodně nás tu ještě uvidí

Je již nyní jisté, že jsme na tomto místě nebyli naposledy. Koneckonců nás na toto místo opět svede svatební hostina naší dobré rodinné známé, která zamíří právě do této restaurace v takto významný den. Restaurace na svatební hostinu Benecko, byla rozhodně skvělou volbou, kterou jsem jí s manželkou potvrdil. Restaurace Benecko je totiž skutečným důkazem toho, že i v naší zemi stále žijí šikovní a zkušení kuchaři, kteří vaří s láskou.