Rodinný hotel plný pestrých společenských aktivit

15.10.2020

Rodinný hotel TOP Benecko, řadím mezi své nejoblíbenější. Přitom jsem na něj narazila zcela náhodně a to tak, že jsem na částečný úvazek v loni v létě nastoupila do místní školy, jako asistentka v družině a k mému štěstí děti zrovna měli odjíždět do tohoto hotelu na školní pobyt. Když jsem na místo s dětmi a celým pedagogickým sborem dorazila, byla jsem velmi překvapená překrásným prostředím, ve kterém se hotel nacházel. O čistém vzduchu bez smogu ani nemluvě. Dalším překvapením byly rodinné pokoje, ve kterých byla veškerá potřebná vybavenost, kterou si jen lze představit, a to včetně WiFi připojení zdarma. Hotel byl jedním slovem naprosto "vymazlený", jak by řekl můj šestnáctiletý syn.

Rodinný hotel TOP Benecko
Rodinný hotel TOP Benecko

Hotel pro rodiny s dětmi, který budete opouštět s těžkým srdcem

Tento hotel pro rodiny s dětmi, je skutečně velmi výjimečnou záležitostí. Nejenže se v místní kuchyni naprosto výtečně vaří, a to i dětské pokrmy, které jsou v průběhu dětských pobytů samozřejmostí, nýbrž je zde stále, co dělat. Nám po celou dobu našeho výletu sice počasí naprosto přálo, ovšem kdyby tomu tak nebylo, i za těchto podmínek by se dal v hotelu trávit velmi aktivně volný čas. Hotel jsem na konci našeho pobytu skutečně opouštěla s velmi těžkým srdcem.

Ubytování pro školy v přírodě bylo dokonalé

Musím podotknout, že ubytování pro školy v přírodě, bylo naprosto dokonalé. Při našem týdenním pobytu jsem s dětmi navštívila místní farmu Hucul, která mě, jakožto milovnici jezdectví, naprosto chytila za srdce. Děti samozřejmě potěšil Monkey Park a také bobová dráha, kterou si chtěl každý sjet minimálně pětkrát. Pozadu ovšem nezůstal ani místní Pančavský vodopád, který se řadí mezi největší vodopády v České republice. Podotýkám, že tento výčet je pouze zlomkem toho, co jsme na našem pobytu mohli vidět a prožít. Již nyní je mi jasné, že na toto místo musím za každou cenu vzít také svou rodinu, se kterou bude výlet ještě mnohem atraktivnější.