Samolepky na helmu: Originální doplněk pro vaše sportovní vybavení

30.11.2021

Originální samolepky jsou skvělým způsobem, jak si originálně označit své sportovní vybavení. Samolepky využijete při různých sportech, umístit je totiž můžete v podstatě kamkoliv. Jestliže jste tedy nadšený sportovec, samolepky vás jistě zaujmou.

Samolepky na helmu

Samolepky na helmu jsou nabízeny v různých podobách. Jednou z možností je jednoduchý design s číslem, který se stane originální značkou pro vaše vybavení. Kromě toho jsou však dostupné také kruhové samolepky s logem, či kombinace čísla a vlajky. V jednoduchém webovém editoru si však můžete návrh zcela přizpůsobit svým představám, vybírat z různých barev podkladu i písma. V závěru už pak stačí jen vybrat rozměr samolepky. Ať už hrajete hokej, nebo rádi jezdíte na kole, samolepka je jedinečnou ozdobou vaší helmy.

Samolepky na rám kola

Oblíbeným místem, kam lze umístit samolepku, je rám kola. V této oblasti se samolepka bude skvěle vyjímat a zaujme každého již na první pohled. Samolepky na rám kola jsou dostupné v různých variantách - tvořit samolepku může vaše jméno či jiný nápis, který navíc můžete doplnit libovolnou vlajkou či případně vlastním logem. Kreativitě se tedy meze nekladou, vyzkoušejte si vytvořit originální návrh. Samolepkou si můžete označit třeba i lahev na pití, či hokejové brusle, hokejku na florbal a mnoho dalšího.

Samolepky na kolo

Samolepky na kolo a další sportovní vybavení nabízí skvělou kvalitu. Pro výrobu jsou používány kvalitní materiály, kterými jsou vinyly a laminace vysoké kvality od 3M. Vysoká kvalita tisku pak zajišťuje živé podání barev. Samolepky jsou velmi odolné vůči poškrábání, zimě i vodě. Je tak zajištěna jejich dlouhá životnost, a to i v náročných podmínkách.

Samolepky budou vypadat skvěle i po dlouhé době používání, jedná se tak o skvělý doplněk, pokud chcete určitým způsobem odlišit své vybavení.