Škola v přírodě aneb kam s dětmi do přírody?

11.01.2021

Školy v přírodě jsou tradičně pořádanou akcí na základních školách. Nabízejí dětem možnost na chvíli se odtrhnout od školního stereotypu a vyrazit se svou třídou do přírody. Škola v přírodě byla vždycky o zábavě, společných hrách a dobrodružstvích, na které děti jen tak nezapomenou. Jednou z nejlepších oblastí, kam se s dětmi vydat, jsou Krkonoše, kde se nachází ProFamily Hotel TOP Benecko.


Škola v přírodě
Škola v přírodě

Kde jsou děti ubytovány?

Pobyty pro školy Benecko není vůbec lehké zorganizovat. Zvlášť v dnešní době se škola v přírodě nebo školka v přírodě může ze dne na den proměnit v noční můru špatného jídla a nevyhovujícího ubytování. To vás zde ale v žádném případě nečeká. Hotel TOP se ovšem nachází v krásném prostředí téměř panenské přírody. Celá budova navíc prošla nedávnou rekonstrukcí včetně vnitřního vybavení. Děti budou ubytovány na dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou a sprchou. I školky v přírodě tak budou mít potřebný komfort.

Hotelová restaurace

Lyžařský výcvik v rámci ubytování pro školy samozřejmě není nijak neobvyklý. Po celém dni na svahu vyhládne dětem i učitelům, a proto oceníte možnost volby mezi polopenzí či plnou penzí. Hledáte-li ubytování pro školu nebo ubytování pro školku, bude výhodnější zvolit penzi plnou. Hotelová restaurace nabízí široký jídelní lístek včetně sezónních jídel. Suroviny jsou odebírány od místních dodavatelů, takže jsou nabízené české pokrmy opravdu vynikající.

Nemůže se dětem něco stát?

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny vnitřní dětskou záslepkou a mají vlastní požární hlásič napojený na centrální dispečink. Hotel u sjezdovky je tak ideálním ubytováním pro letní tábor, adaptační pobyty či adaptační kurzy. Nemusíte se ani obávat, že by děti odběhly někam do lesa a ztratily se. Hotel je vybaven kamerovým systémem společných prostor, takže jsou malé ratolesti opravdu v bezpečí.

Hledáte vhodné ubytování na školu v přírodě? Vyzkoušejte ProFamily Hotel TOP Benecko, kde se budete s dětmi cítit jako v ráji.